Užverti

Tarp pirmųjų Dailės galerijos lankytojų – ir Panevėžio PPAR kolektyvas

Panevėžio miesto dailės galerija ir jos skyriai – Fotografijos galerija ir Keramikos paviljonas kovo 17 dieną atvėrė duris lankytojams. Dailės galerijos direktorius Egidijus Žukauskas apžiūrėti parodų pakvietė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų kolektyvą.  

Dailės galerijos šeimininkas E. Žukauskas pasidžiaugė, kad kultūros įstaiga gali priimti lankytojus.

„Džiaugiamės pagaliau galėdami atverti galerijos duris ir kartu primename, kad visi – tiek lankytojai, tiek darbuotojai – turėsime labai atsakingai laikytis būtinų saugumo priemonių. Labai smagu, kad Dailės galerijos parodas aplankė Panevėžio PPAR kolektyvas. Esame partneriai, todėl gerą pristatyti parodas ir naujas, ir tas, kurių nebuvo galima apžiūrėti per karantiną“, – sakė E. Žukauskas.

Kultūros įstaigos vadovas E. Žukauskas pristatė parodas, o jam padėjo keramikos meistras Eugenijus Čibinskas.

„Vizualiojo meno mylėtojams parengėme dvi naujas parodas. Keramikos paviljone atidaroma keramikos simpoziumo „Anagama LT 2020“ paroda, Fotografijos galerijoje – Sauliaus Saladūno fotografijų paroda „Atminties rekonstrukcija“, – sakė Dailės galerijos direktorius E. Žukauskas ir tęsė:

„Nespėjusieji iki karantino aplankyti parodų pagrindiniame, atnaujintame, galerijos pastate, pratęstas parodos „MO Panevėžyje. 90-ųjų DNR“ ir Panevėžio dailės patriarcho Kazio Naruševičiaus retrospektyvinės parodos „Esantis“ veikimo laikas.“

Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius padėkojo Dailės galerijos vadovui už suteiktą galimybę susipažinti su naujomis parodomis ir pamatyti iki karantino parengtas ekspozicijas.

„Puiku, kad galime atsikvėpti ir pajusti sušvelnėjusį karantiną. Dailės parodų ekspozicijos visada suteikia džiaugsmo ir naujų įspūdžių gūsį. Smagu apsilankyti atsinaujinusioje Dailės galerijoje“, – dėkojo galerijos vadovui V. Matkevičius.

Related Posts

Keisti šrifto dydė