Panevėžio „Cido“ arenoje prasidėjo tris dienas (gruodžio 7-9 dienomis) vyksianti „Kalėdinė mugė“. Panevėžiečiai prieš gražiausias metų šventes kviečiami ne tik apsilankyti mugėje, bet ir įsigyti mielų dovanų savo artimiesiems.

Panevėžiečių pamėgtą „Kalėdinę mugę“  kartu su Panevėžio miesto savivaldybe organizuoja, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Pasak organizatorių, mugė puiki vieta ieškoti ir atrasti kalėdinių dovanų ne tik Kalėdų seneliui, bet ir visiems norintiems šventinę nuotaiką susikurti namuose. Tad turintys ką pasiūlyti amatininkai, vis dar gali registruotis ir dalyvauti mugėje.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius teigia, kad mugė – tai ne tik galimybė įsigyti Kalėdinių dovanų.

„Tai ir galimybė pasisemti idėjų, tai ir tikros šventinės nuotaikos užtaisas, pilnas įvairių kalėdinių atrakcijų. Juolab kad po poros savaičių pačios gražiausios metų šventės Kalėdos, o mugė – tarsi įžanga į šventę. Ne veltui ji ir vadinasi Kalėdinė mugė“, – kalbėjo V. Matkevičius ir kvietė panevėžiečius nepasididžiuoti ir apsilankyti mugėje.

Didžiausiosios regiono „Kalėdinės mugės“ sceną, kaip ir pernai metais, buvo patikėta išpuošti M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklai.

Beje, šiemet, vykdydama ERASMUS+ programos projektą, M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla į pagalbą puošti mugės didžiąją sceną pakvietė ir viešnią iš kaimyninės Latvijos.

Šioje šalyje žinomos Jelgavos privačios floristikos mokyklos vadovė Ligita Danenberg mielai sutiko pasidalinti savo patirtimi ir profesijos paslaptimis. Jos padedamos scenos papuošalus kūrė ir savo rankomis gamino per dešimtį Panevėžio bendrojo ugdymo mokyklų mokytojų ir darželių-lopšelių auklėtojų.

Po šventinio kalėdinės mugės atidarymo scenoje pasirodė ir mugės lankytojus džiugino savo pasirodymais Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos ir Beržų progimnazijos kolektyvai. Šoko Panevėžio muzikos mokyklos baleto studijos šokėjos, dainavo popchoras „Geras“ ir grojo birbynių ansamblis.

Kalėdinės mugės lankytojai šiltai priėmė Panevėžio muzikos mokyklos dainų ir šokių ansamblio „Pynimėlis“ pasirodymą ir Kalėdų Senelio šou.

Kalėdinė mugė tęsis ir šeštadienį bei sekmadienį. Gruodžio 9 dieną mugės lankytojai galės grožėtis ir įvertinti nuo 10.30 val. prasidėsiančią Panevėžio krašto „Ilgaplaukių-ilgakasių“ konkursą, kurio organizatorė Laimutė Marija Jancevičienė. Konkurso dalyvių apdovanojimas – 15.00–15.45 val.

Be to, Kalėdinės mugės metu Panevėžio moksleivių namų stende vyks: smagūs žaidimai, įvairios edukacinės programos bei vaikų užimtumo renginiai.

„Kalėdinės mugės“ programą rasite čia.

Keisti šrifto dydė