Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas tęsia susitikimus su Utenos rajono verslo atstovais. Meras susitiko su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Utenos filialo direktoriumi Jurgiu Dumbrava ir Utenos filialo tarybos pirmininku, UAB „Umaras“ generaliniu direktoriumi Vytautu Samsonu.

Susitikime buvo aptartos platesnės bendradarbiavimo tarp Utenos rajono savivaldybės ir Panevėžio PPAR Utenos filialo galimybės, kalbėta apie bendradarbiavimo sutarties pasirašymą.

Pasak mero, pasirašius sutartį būtų užtikrintas glaudesnis ir sklandesnis bendradarbiavimas ne tik tarp Savivaldybės ir Panevėžio PPAR Utenos filialo, bet ir tarp Savivaldybės bei verslo įmonių ir pačių įmonių.

„Būtų efektyviau įgyvendintas vienas iš Utenos rajono savivaldybės siekių – skatinti smulkaus ir vidutinio verslo plėtrą Utenos rajone,“ – sakė Alvydas Katinas.

Susitikimo metu meras ir Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovai pasidalijo įžvalgomis apie šiandienos Lietuvos aktualijas. Viena tokių – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis. Meras svečiams pristatė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programą Utenos rajone ir numatytų renginių, skirtų 100-mečiui, planą.

Susipažinę su programa, Panevėžio PPAR Utenos filialo vadovai pasiūlė ją papildyti. Pasak Jurgio Dumbravos, Panevėžio PPAR Utenos filialas Utenoje numato surengti tarptautinę verslo parodą, skirtą ir miesto 757 metų sukakčiai, ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.

Keisti šrifto dydė