Užverti

Susitikime su Seimo nariais aptarta dabartinė verslo situacija

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai tęsia tradiciją, kurią pradėjo prieš Seimo rinkimus. Dar praėjusių metų rudenį Panevėžio PPAR susitiko su didžiųjų Lietuvos partijų vadovais, kandidatais į šalies parlamentą. Šią savaitę buvo tęsiami susitikimai, tačiau jau su išrinktaisiais Seimo nariai.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose viešėjo opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos frakcijos atstovai Guoda Burokienė ir Deividas Labanavičius. Šie politikai į Seimą išrinkti Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono rinkimų apygardose.

Susitikimo pradžioje Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generaliniam direktoriui Seimo narė G. Burokienė įteikė Lietuvos Respublikos Seimo ženklelį.

„Dėkoju jums už ilgametį ir profesionalų darbą, kryptingą pagalbą, kuriant palankią aplinką verslui, įmonių atstovavimą bei sėkmingą bendradarbiavimą“, – apdovanodama V. Matkevičių kalbėjo parlamentarė.

Susitikimo metu LVŽS frakcijos nariai G. Burokienė ir D. Labanavičius su Panevėžio PPAR prezidentu Sigitu Gailiūnu ir generaliniu direktoriumi aptarė dabartinę šalies situaciją, pandemijos pasekmes verslui, diskutavo apie metropolinių miestų statusus, kitas aktualijas.

Ypatingas dėmesys susitikimo metu buvo skirtas Regiono plėtros taryboms, smulkiojo verslo problemos. „Džiugu, kad atnaujinome susitikimus su Seimo nariais. Tokiu būdų verslo poziciją valdžios atstovams galime išsakyti tiesiai. Turime problemą, kurią išsakėme ir susitikimo metu. Tai – Regiono plėtros tarybos. Keista, kai jose verslo atstovai tapo tik patariamuoju balsu. Esame visada už konstruktyvų valdžios ir verslo bendradarbiavimą, tad tikimės, kad mūsų balsas bus išgirstas ir Regiono plėtros tarybose, į jas deleguodami savo atstovus, vėl deramai atstovausime verslui“, – kalbėjo Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas.

Kitą savaitę Panevėžio PPAR susitiks su Panevėžio regione į Seimą išrinktais Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos nariais.

Related Posts

Keisti šrifto dydė