Net penkios stiklo gaminius gaminančios Lietuvos įmonės dalyvavo mugėje parodų komplekse „Svečių namai“ Rusijos sostinėje Maskvoje. Tarp jų – ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai meninio stiklo studija „Glasremis“ ir kitos Lietuvos stiklo įmonės.

Mugė parodų komplekse Rusijos sostinėje Maskvoje – svarbiausias tarptautinis projektas Rytų Europoje. Jame be Rusijos kompanijų dalyvauja firmos iš Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Ispanijos, Italijos, Vokietijos, Austrijos, Čekijos, Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Izraelio, Kinijos, Taivano, Pietų Korėjos, Meksikos, Ukrainos, Kirgizijos ir kitų šalių. Tarptautinis renginys specializuojasi dovanų, interjero, papuošalų, suvenyrų ir kitų gaminių demonstracija, pristatymu.

Lietuvos stendą Maskvos parodų komplekse įrengė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Mugėje dalyvavęs Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius aiškino, kad tarptautiniame renginyje užmezgami tiesioginiai ryšiai tarp mugės dalyvių.

„Tiesioginiai ryšiai padeda keistis informacija apie gaminius, teikiamas paslaugas. Be to, galima užsisakyti gaminius tiesiogiai, be tarpininkų. Juolab, kad parodoje dalyvauja įvairių šalių interjero, dovanų ir kitokių gaminių gamintojai“, – sakė Panevėžio PPAR vadovas ir pasidžiaugė, kad renginyje dalyvavo ne tik Aukštaitijos sostinės meninio stiklo studija „Glasremis“, „Unikalus vaizdas“, bet ir įmonės „Glasmeta“, Vilniaus stiklo studija, „Novalda“.

Keisti šrifto dydė