Užverti

Rūmų tarptautinė projektinė veikla tęsiama nuotoliniu būdu

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose projektuose kaip partneris. Europoje susiklosčius nepalankiai situacijai dėl COVID-19, buvo atšaukti numatyti tarptautiniai renginiai, visų projektų vykdytojai bei partneriai turėjo prisiderinti prie naujų sąlygų ir iššūkių. Nepaisant to, projektinės veiklos nenutrūko, partnerių susitikimai ir konferencijos vykdomi nuotoliniu būdu.

Balandį nuotoliniu būdu vyko trečiasis tarptautinio projekto ICARO („Inovatyvios kvalifikacijos statybų sektoriaus technologinėms ir organizacinėms inovacijoms“) partnerių susitikimas, kuris buvo planuotas organizuoti Madride. Susitikimo metu projekto koordinatorius bei partneriai iš įvairių Ispanijos, Italijos, Lietuvos ir Belgijos institucijų aptarė jau įvykdytas veiklas, Europos Komisijos pastabas po pateiktos tarpinės projekto ataskaitos, numatė kai kuriuos veiklų pakeitimus bei tobulinimo būdus. Suplanuota papildoma projekto viešinimo kampanija socialiniuose tinkluose bei veiklos statybų sektoriuje dirbančių moterų tema.

Birželį nuotoliniu būdu vyko dar dviejų tarptautinių projektų – ICC4VET („Pramonės sektoriui skirtų dvietapių profesinio mokymo centrų sukūrimas“) bei WWW&CE („Vandens, panaudoto vandens ir atliekų valdymas, technologijos bei žiedinė ekonomika“) – darbiniai partnerių susitikimai. Baigiamoji projekto  ICC4VET konferencija „Smulkus ir vidutinis verslas formuoja ateitį – nauji keliai profesiniame mokyme“, kuri turėjo įvykti Slupske (Lenkijoje), taip pat sėkmingai vyko nuotoliniu būdu birželio 17 dieną.

Abiejų projektų koordinatorius Hanza parlamentas iš Vokietijos vykdo daug projektų, skirtų smulkiam ir vidutiniam verslui bei profesiniam ir aukštajam mokymui. Pranešimus apie kelių netrukus pasibaigsiančių projektų rezultatus galima peržiūrėti paspaudus žemiau esančias nuorodas ir užsiregistravus:

ICC4VET 

ICC4VET Video Results – Login

New Entrepreneur

New Entrepreneurs Video Results – Login

Bachelor & Meister

https://www.bachelor-meister.eu/bachelor-and-meister-video-results-login/ 

Related Posts

Keisti šrifto dydė