Užverti

Rūmų nariai tęsia susitikimus su Lietuvos politinių partijų vadovais ir kandidatais į Seimą

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos nariai tęsia susitikimus su Lietuvos politinių partijų vadovais ir kandidatais į Lietuvos Respublikos Seimą. Šiandien įvyko susitikimas su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovais.

„Tai ne pirmas Rūmų narių susitikimas su politikais. Iki Seimo rinkimų dar daug laiko, tad stengsimės susitikti su kuo daugiau Lietuvos partijų vadovų ir kandidatais į Seimą Panevėžio mieste bei ir rajone. Bendraudami, diskutuodami ieškome abipusiškai naudingų rezultatų“, – sakė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Susitikime su Panevėžio PPAR Tarybos nariais LVŽS atstovai Lietuvos Respublikos Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkė Guoda Burokienė, Panevėžio vicemeras ir kandidatas į Seimą Deividas Labanavičius diskutavo apie regionų politiką, Lietuvos dabartinę padėtį koronaviruso krizės laikotarpiu, nūdienos politikos ir verslo aktualijas bei, žinoma, artėjančius Seimo rinkimus.

Kitą savaitę Panevėžio PPAR lankysis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos vadovai ir kandidatai į Seimą Panevėžio regione. Taip pat Rūmų nariai susitiks su partijos „Laisvė ir teisingumas“ lyderiais bei kandidatais į Seimą.

Related Posts

Keisti šrifto dydė