Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė, elektrotechninių sistemų gamybos UAB „RIFAS“ šiandien pažymėjo plėtros projekto startą – pastato statybvietėje Panevėžyje, dalyvaujant svarbiausiems bendrovės partneriams iš Estijos ir Lietuvos bei inžinerinės pramonės bendruomenei, buvo įkasta simbolinė kapsulė.

Įmonės vadovą Tomas Prūsas sveikino Estijos ambasadorė Lietuvoje Jana Vanaveski, pagrindinis įmonės akcininkas Estijoje, „Harju Elekter“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Andres Allikmäe, PST generalinis direktorius Dalius Gesevičius, Panevėžio miesto administracijos direktorius Rimantas Pauža, Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas ir kiti.

Prieš ceremoniją „RIFO“ patalpose buvo surengti verslo pusryčiai Panevėžio inžinerinėms įmonėms. Dviejų dalių renginyje įmonės susipažino su asociacijos veikla, joms buvo pristatytos svarbiausios sektoriaus tendencijos ir iššūkiai, inovacijų svarba ir opiausi klausimai BDAR srityje.

Tuo pačiu įmonių atstovai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su viena iš lyderiaujančių asociacijos narių, aktyvią plėtrą pradedančia UAB „RIFAS“ ir jos verslo sėkmę lemiančiais sprendimais.

Keisti šrifto dydė