Užverti

Prasidėjo tris dienas Panevėžyje šurmuliuosianti paroda „Expo Aukštaitija 2019“

Šiandien Panevėžyje, „Cido“ arenoje, prasidėjo tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „Expo Aukštaitija 2019“. Paroda šiemet organizuojama jau 24 kartą.

Panevėžio miesto savivaldybės ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamas renginys tradiciškai prasidėjo IQ forumu. Šiemet jo tema – „Panevėžys globaliame pasaulyje: iššūkiai ir ambicijos“.

Šiųmetė parodos naujovė – konferencija „Nuo lauko iki stalo: ką valgysime 2030?“. Pirmoji konferencijos dalis orientuota verslui, antroji – visuomenei.

Parodoje „Expo Aukštaitija“ dalyvauja visų sričių gamybos ir paslaugų įmonės, švietimo ir mokslo įstaigos, ūkininkų ir žemės ūkio produktų perdirbėjai, kaimo turizmo verslo atstovai, etnokultūros ir paveldo puoselėtojai, meno dirbinių kūrėjai ir amatininkai, suvenyrų gamintojai ir prekybininkai.

Kaip teigė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, paroda įtiks ne tik įvairių profesijų žmonėms, bet ir smalsiems panevėžiečiams: vaikams, jaunimui, visiems.

Praėjusiais metais parodoje sulaukta 175 dalyvių. Kasmet parodą aplanko daugiau kaip 27 tūkst. žmonių.

Paroda „Expo Aukštaitija 2019“ vyks iki sekmadienio.

Related Posts

Keisti šrifto dydė