Užverti

Pradedamas įgyvendinti projektas „Regiono MVĮ subjektų konkurencingumo skatinimas“

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai pasirašė sutartį su Centrine projektų valdymo agentūra dėl Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamo projekto „Regiono MVĮ subjektų konkurencingumo skatinimas“ Nr. 12.0.1-CPVA-K-204-02-0018 įgyvendinimo.

Projektas parengtas siekiant vystyti mažų ir vidutinių įmonių subjektų kompetencijas ir suteikti reikiamų žinių apie tai, kaip kurti inovatyvius produktus, juos eksportuoti, ieškoti tikslinių rinkų ir tokiu būdu gerinti konkurencingumą.

Projekto tikslas – ugdyti MVĮ verslumo kompetencijas ir prisidėti prie Komunikacijos strategijos „Versli Lietuva“ krypties įgyvendinimo. Projekto uždavinys – skatinti MVĮ subjektus kurti inovatyvius bei konkurencingus produktus bei orientuotis į eksportą.

Pagrindinė projekto veikla – 3 dienų mokymų programa ir 5 nuomonės formavimo video klipai, kuriuose bus pristatomi sėkmingi inovatyvaus smulkiojo verslo pavyzdžiai. Trumpuose vaizdo klipuose skirtingų sričių MVĮ subjektai pristatys savo verslą, tokiu būdu bus skatinamas nuomonės pokytis.

Įgyvendinus projekto remiamą veiklą bus prisidėta prie prioritetinės Komunikacijos krypties „Versli Lietuva“ siekiamo pokyčio – skatinti MVĮ subjektus suvokti save kaip konkurencingą verslo subjektą, turintį ir galintį aktyviai dalyvauti šiuolaikinėje verslo rinkoje. Bus formuojama nuostata, kad smulkus verslas gali būti tarptautinis, o lietuviškas produktas gali būti paklausus užsienio rinkose.

Numatoma, kad 3 dienų mokymų programoje dalyvaus ne mažiau nei 50 skirtingų MVĮ atstovų, o vaizdo klipai, talpinami portale JP.lt (www.jp.lt), sulauks ne mažiau nei 200 kiekvieno vaizdo klipo peržiūrų.

Projekto trukmė iki 2022 m. balandžio 30 d. , bendra projekto vertė – 30 000,00 Eur.

 

Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

 www.esinvesticijos.lt

 

Related Posts

Keisti šrifto dydė