Užverti

Pradedamas įgyvendinti projektas „Praktinių pardavimo įgūdžių tobulinimas“

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai pasirašė sutartį su Europos socialinio fondo agentūra dėl Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamo projekto „Praktinių pardavimo įgūdžių tobulinimas“ Nr. 09.4.3-ESFA-K-814-02-0001 įgyvendinimo.

Projektas parengtas siekiant tobulinti įmonių ir organizacijų pardavimo specialistų sektorines kompetencijas bei gerinti pardavimų efektyvumą. Projekto veiklos – mokymai, skirti Panevėžio ir Utenos apskričių labai mažų ir mažų įmonių pardavimo specialistams.

Baigę mokymus dalyviai įgis naujų kompetencijų ar patobulins jau turimas: gebėti sudominti savo idėjomis ir produktais, identifikuoti kliento lūkesčius, parduoti už pilną kainą, parengti derybų planą, pagreitinti pardavimo procesą, naudoti skaitmeninius sprendimus efektyviam pardavimo apimčių didinimui ir kt. Tai prisidės prie darbuotojų kvalifikacijos atitikties darbo rinkos poreikiams didinimo, įmonių veiklos efektyvumo augimo, profesinio mobilumo skatinimo.

Numatoma, kad projekto metu mokymuose dalyvaus ir savo sektorines kompetencijas patobulins 145 pardavimų specialistai iš 54 įmonių.

Projektas „Praktinių pardavimo įgūdžių tobulinimas“ truks dvejus metus iki 2021 m. birželio mėn., bendra projekto vertė – 244 734 Eur.

Related Posts

Keisti šrifto dydė