Užverti

Po vizito Briuselyje, Panevėžio autobusų parko vadovas įsitikino, kokie autobusai labiausiai tinka Panevėžiui

Briuselyje vykusią parodą „Busworld Europe 2019“ aplankė asociacijai „Linava“ priklausančių įmonių vežėjai. Kelionėje dalyvavo ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narės bendrovės „Panevėžio autobusų parkas“ vadovas Arnoldas Gražys.

Pasak A. Gražio, tai buvo labai naudinga kelionė, nes ne tik pamatė Briuselį, bet ir apsilankė parodoje.

„Parodoje susitikome su „VDL Bus“, „Solaris Bus and Coach“, ISUZU, „Volvo“ gamintojų atstovais, kurie pristatė savo naujausius gaminius bei tendencijas“, – pasakojo Panevėžio autobusų parko vadovas ir tęsė:

„Parodoje galėjome susipažinti su naujausiomis technologijomis, galimybėmis atnaujinti mūsų parką. Be to, turėjome progos pavaikščioti po parodą ir aplankyti kitus stendus. Įsitikinau, kad Panevėžiui, kaip kompaktiškam miestui, labiausiai tiktų suspaustomis gamtinėmis dujomis varomi autobusai.“

Panevėžio autobusų parko direktorius pasakojo, kad lankydamas parodą apsikeitė kontaktais su įvairiais gamintojais.

„Planuojame savo autobusuose įrengti švieslentes, vaizdo ir keleivių skaičiavimo įrangas. Labiausiai mums tinka „Hannover“ firmos įranga“, – teigė A. Gražys.

Asociacijos „Linava“ delegacija apsilankė Europos Parlamente, kur juos su institucijos darbu supažindino europarlamentaro Bronio Ropės padėjėjas Martynas Norbutas. Vėliau vežėjai susitiko su nuolatiniu atstovu Europos Sąjungos atašė Gražvydu Jakubausku. Jis pakomentavo situaciją susisiekimo srityje, išklausė vežėjus.

Related Posts

Keisti šrifto dydė