Užverti

Pasibaigus karantinui į Verslo kontaktų vakarą susirinko Panevėžio PPAR nariai

Pasibaigus karantinui, į pirmąjį tradicinį verslo kontaktų vakarą šiandien rinkosi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai. Po daugiau ne trijų mėnesių Panevėžio verslininkai rinkosi į Dailės galeriją.

Ketvirtadienio vakaras prasidėjo naujų narių priėmimu į Panevėžio PPAR. Vis gausėjančias Rūmų narių gretas papildė bendrovės „Jaukurai“ ir RDS1.

Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas pasidžiaugė, kad pasibaigus karantinui, pagaliau ir vėl vyksta verslo kontaktų vakarai. „Daugiau nei tris mėnesius gyvenome karantino sąlygomis. Nebuvo nei mūsų taip pamėgtų verslo kontaktų vakarų, nei bendrų diskusijų, pasidalinimų naujienomis, pasiekimais. Džiaugiuosi, kad į pirmąjį po karantino pabaigos verslo kontaktų vakaro susirinko tiek Rūmų narių. Tęsime tradicijas ir nuo šiol vėl kiekvieną mėnesį susirinksime“, – kalbėjo S. Gailiūnas.

Kontaktų vakaro metu su Rūmų nariais susitiko Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų viceministre Jekaterina Rojaka. Viceministrė su Panevėžio valdžios, verslo atstovais diskutavo apie pasaulio verslui didelę įtaką darančią COVID-19 pandemiją.

Kontaktų vakaro metu Panevėžio PPAR nariams taip pat buvo pristatytas naujausias Panevėžio kultūros ir istorijos žurnalo „Senvagė“ numeris.

Verslo kontaktų vakaro dalyviai taip pat galėjo susipažinti su Dailės galerijoje eksponuojama Alvydo Urbiečio personaline kūrybos paroda „Abramakabra“.

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų viceministrės Jekaterinos Rojakos prezentacija „COVID-19: iššūkis ir galimybės verslui“.

Related Posts

Keisti šrifto dydė