Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusioje tradicinėje Lietuvos gamintojų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai buvo apdovanoti medaliais.

Maisto pramonės sektoriuje medaliu apdovanotas „Radviliškių kaimo kepyklos“ konditerijos gaminys „Grybukai“ ir MB „Chotėjus“ – „Ramunės kepiniai“ gaminys – „Senolių“ šakočiai.

Paroda „Rinkis prekę lietuvišką” rengiama IX kartą ir dar niekada joje nebuvo tokios dalyvių gausos.

Šiemet devintą kartą vykusiame renginyje organizatoriai atkreipė dėmesį ne tik į naujienas ar parodos naudą vietiniams verslininkams, bet skatino pažvelgti ir į laukiančius iššūkius.

Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ Maisto pramonės sektoriuje taip pat apdovanoti „Krivio“ šoninė kaimiško dūmo, virta rūkyta („Delikatesas“), vytinta jautienos dešra su armėniškomis žolelėmis „Giumri“ („Armeni“), keptas karpio file vyniotinis („Išlaužo žuvis“), prieskonių mišinys „Bebro uodega“ („Prieskonių ambasada“), „Tundra“ ekologiški mini batonėliai su saulėgrąžomis („Tundra snack“).

Kosmetikos ir buitinės chemijos srityje medalius iškovojo hialurono rūgšties serumas 2 % („Dermofaktorius“), „Green feel’s“ aliejinės konsistencijos kūno prausiklis su šaltalankių aliejumi („Cosmoway“), „Razalija“ regeneruojantis veido kremas su kofermentu Q10 ir hialurono rūgštimi („Valerijonas“), „Valis“ vonios valiklis („Higėja“). Tarp lengvosios pramonės įmonių geriausiai įvertinti laisvalaikio megztinis iš natūralios „garbanotos“ vilnos („Vilkijos gija“), moteriškas paltas „InAvati“ su kupranugario vilnos pamušalu („Siulvedė“), moteriški guminiai batai „Chelsea“ („Paliūtis“), rankų darbo alpakų vilnos siūlai („Nemuno alpakos“) ir kaklo aksesuaras „Žiogas“ (Piekurienė Rūta).  Pramonės sektoriaus medalius išsivežė kojų valymo grotelės „Topwell“ („Rimotex“) ir grikių lukštų mulčias („Ekofrisa“).

Keisti šrifto dydė