Parodoje „Expo Aukštaitija 2017“, vyksiančioje rugsėjo 22–24 d. Panevėžio „Cido“ arenoje, penktą kartą iš eilės dalyvaus Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK). Apsilankyti baltai žaliame Panevėžio TLK stende kviečiame visus, kuriems aktualu plačiau sužinoti apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD), išsiaiškinti sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarką, susipažinti su kompensuojamųjų vaistų ir medicinos pagalbos priemonių skyrimo aktualijomis.

Panevėžio TLK specialistai parodos lankytojus konsultuos ne tik tiesiogiai: konsultacijos vyks ir žaisminga forma – per viktoriną. Jos dalyviai, atsakydami į klausimus, ne tik sužinos daugelį įdomių dalykų, bet ir galės vietoje išsiaiškinti, kas nežinoma.

Viktorina „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą?“ vyks prie Panevėžio TLK stendo penktadienį nuo 16 iki 17 val., šeštadienį nuo 12 iki 13 val., sekmadienį – nuo 11 iki 12 val. Jos dalyviai prizus gaus iš karto teisingai atsakę į klausimus, o neatsakiusiesiems atiteks paguodos prizai. Mažųjų parodos dalyvių lauks ryškiaspalvės stresą mažinančios priemonės.

Apdovanojimus už profesionalų įstaigos pristatymą ir stendo informatyvumą gavusios Panevėžio TLK vadovas Jonas Narbutas pažymi, kad įstaigos tikslas – suteikti parodos lankytojams ir dalyviams kuo daugiau žinių aktualiausiomis temomis, susijusiomis su PSD svarba, sveikatos priežiūros paslaugų teikimu ir kainomis, kuriomis gyventojams teikiamas paslaugas apmoka ligonių kasos ir pan.

„Parodos lankytojus skatinsime rūpintis savo PSD bei susimąstyti, kokios pasekmės laukia tų, kurie nėra apsidraudę. Taip pat mūsų stende, kaip kasmet, Europos sveikatos draudimo korteles galės įsigyti tie, kurie ketina vykti į kitas Europos Sąjungos šalis, įskaitant ir kaimyninę Latviją ar Lenkiją. Mūsų įstaigos specialistai bus pasiruošę išsamiai atsakyti į stendo lankytojų klausimus, suteikti galimybę pasitikrinti, ar esate apdraustas PSD, paaiškins, kaip gauti ataskaitą apie tai, kiek kainavo Jūsų gydymas sveikatos priežiūros įstaigose, kada reikia mokėti už sveikatos priežiūros paslaugas, supažindins su elektroninėmis ligonių kasų paslaugomis ir kt.“, – sako J. Narbutas.

Kad gyventojams būtų lengviau įsidėmėti informaciją, Panevėžio TLK stende bus galima gauti įvairių leidinių, skrajučių, o besidomintieji plačiau ligonių kasų veikla galės paskaityti įstaigos veiklos 20-mečio proga 2016 metais išleistą Panevėžio TLK metraštį.

Keisti šrifto dydė