Užverti

Panevėžyje vakcinuotis kviečiamos ne mažiau 100 darbuotojų turinčios įmonės

Vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministro įsakymu vakcinuotis kviečiamos didelės įstaigos, įmonės ar organizacijos, kuriose dirba ne mažiau kaip 100 darbuotojų.  Didelių įmonių darbuotojai gali būti vakcinuojami nepavykus sudaryti arba paskiepyti atitinkamą savaitę skiepijamos prioritetinės grupės ir toliau iš eilės esančios prioritetinės grupės pageidaujančių skiepytis asmenų sąrašo, kai dėl to nebus sunaudotos visos turimos COVID-19 vakcinos dozės.

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybės ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų  vadovų iniciatyva buvo surengta nuotolinė diskusija apie įmonių darbuotojų skiepijimą Panevėžyje.

„Nedelsiant reaguojame ir bendraujame su didžiosiomis miesto įstaigomis, įmonėmis. Šiuo metu sudarinėjami sąrašai, kad prioriteto tvarka būtų galima vakcinuoti tas prašymus pateikusias įstaigas, įmones ar organizacijas, kurių veikloje fiksuojama daugiau susirgimų COVID-19 ir šios ligos protrūkių“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Pirmiausiai bus skiepijami apdirbamosios gamybos bei vandens, nuotekų ir atliekų tvarkymo/valymo sektoriuose veikiančios įmonės.

Artimiausiu metu šių įmonių darbuotojai gali tikėtis būti paskiepyti „Vaxzevria“ („AstraZenica“) vakcina, kadangi kitų gamintojų vakcina skiepijami vyresni nei 65 m. amžiaus gyventojai. Apie galimybę šių įmonių darbuotojus skiepyti kito gamintojo vakcina informuosime papildomai. Sudarytus ir įstaigų, įmonių, organizacijų vadovų patvirtintus asmenų, sutinkančių skiepytis „Vaxzevria“ („AstraZenica“) vakcina, sąrašus jų vadovai kviečiami pateikti Sveikatos poskyriui el. p. sveikata@panevezys.lt.

Norinčių skiepytis kitomis vakcinomis nuo COVID-19 ligos kol kas prašome sąrašų neteikti.

Related Posts

Keisti šrifto dydė