Užverti

Panevėžyje profilaktiškai testuojami paslaugas teikiančių įmonių/įstaigų darbuotojai

Informuojame, kad šią savaitę Panevėžio miesto savivaldybė priskiriama prie didelės rizikos savivaldybių.

Todėl vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 29 d. sprendimu Nr. V-1336 ,,Dėl tikslinių ir profilaktinių tyrimų dėl COVID-19 ligos (Koronaviruso infekcijos) organizavimo“ profilaktiškai testuojami Panevėžio mieste veikiančių prekybos vietų ir paslaugas teikiančių įmonių/įstaigų darbuotojai, tiesiogiai kontaktuojantys su klientais. Tyrimai atliekami Panevėžio miesto mobiliame punkte.

Todėl prašome jūsų informuoti darbuotojus tiesiogiai kontaktuojančius su klientais, apie galimybę iki rugpjūčio 2 d. pasitikrinti mobiliajame punkte tokia tvarka:

1. Darbuotojas asmeniniu mobiliuoju telefonu skambina į Karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808 ir registruojasi tyrimui. Darbuotojai paskambinę 1808 nurodo registravimo kodą PROFILAKTINIAI ir atsako į kitus Karštosios linijos užduotus klausimus. Karštoji linija, paskirs atvykimo į mobilų punktą laiką.

2. Baigus registraciją, Karštoji linija informuos darbuotoją trumpąja SMS žinute į mobiliojo telefono numerį, iš kurio skambinta, apie laiką ir adresą, kuriuo darbuotojas turi atvykti.

3. Į mobilų punktą darbuotojas vyksta automobiliu, tik jam paskirtu laiku. Į mobilų punktą draudžiama vykti Viešuoju transportu ar taksi.

4. Atvykus į mobilų punktą asmenys privalo vykdyti mobilaus punkto darbuotojų nurodymus. Atvykęs į mobilų punktą darbuotojas turi būti pasiruošęs pateikti:

4.1. asmens tapatybė patvirtinantį dokumentą;

4.2. mobilųjį telefoną, iš kurio skambino į Karštąją liniją (turės parodyti gautą pranešimą su identifikavimo kodu, kurį gavo į savo mobilųjį telefoną);

4.3. ant A4 formato lapo užrašytą minėto mobiliojo telefono numerį.

Kilus klausimams prašome kreiptis į Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurą el. paštu korona@panevezysvsb.lt, tel. nr. (8 45) 46 32 81; mob. 8 671 42536,  8 671 42782.

Related Posts

Keisti šrifto dydė