Panevėžyje, Mokslo ir technologijų parke, vyks Prezidentų diena. Jos organizatorė tarptautinė jaunus aktyvius piliečius ir lyderius vienijanti JCI „Lietuva“ kviečia miesto organizacijų lyderius, visuomenę dalyvauti konferencijoje. Projekto globėjas – meras Rytis Račkauskas.

Pasak organizatorių, renginys susidės iš 2 dalių: 26 d. – uždara Panevėžio lyderių praktinė diskusijų sesija „Proveržio Panevėžys: vieningos sėkmės paieška“, 27 d. – konferencija „Prezidentų diena. 100-mečio Lietuva“ bendruomenei, JCI nariams.

Penktadienį organizacijų lyderiai aptars vieningo proveržio galimybes, kurios įkvėptų visuomenę teigiamiems pokyčiams. Remdamiesi pagrindinėmis Panevėžio strategijos ašimis (technologijos ir robotika) diskutuos apie švietimo stiprinimą, verslo ir eksporto skatinimą, miesto žinomumo didinimą, NVO vaidmens stiprinimą, bendradarbystės platformos kūrimą.

Konferencija „Prezidentų diena. 100-mečio Lietuva“

PROGRAMA

9.30-10 val. Registracija

10-12 val. Įtakinga lyderystė (anglų kalba). „JCI World“ Europos viceprezidentė Diana Mardarovici (Rumunija)

12-13 val. Pietų pertrauka

13-14.30 val. Asmeninė ir „pasidalinta“ lyderystė: atsakomybė už save ir komandą. UAB „L-Con Global“ vykdomasis vadovas, ICF narys Rimas Petrauskas

13-14.30 val. „JCI Lietuva“ ir jos iššūkiai 2018-aisiais

14.30-14.50 val. Kavos pertrauka

14.50-16.20 val. Emocinė kompetencija lyderystėje. JCI senatorius, „TMD Partners“ partneris Darius Pietaris

16.30-18 val. Apibendrinamasis Panevėžio lyderių forumas „Proveržio Panevėžys: vieningos sėkmės paieškos“ (nemokamai)

Projekto rezultatas – manifestas-sutarimas dėl bendrų švietimo, verslo, kultūros pastangų, perspektyviausių idėjų, prioritetų – bus paskelbtas visuomenei ir atiduotas Panevėžio miesto savivaldybei.

Į renginį registruojama čia.

Apie lektorius

Diana Mardarovici (Rumunija) – JCI viceprezidentė 2018 metams, verslininkė, marketingo specialistė, aktyvi pilietė. Yra organizavusi ir prisidėjusi prie įvairių tarptautinių projektų, todėl gali pasidalinti žiniomis apie viešąjį kalbėjimą bei lyderystę, pardavimus ir strateginį marketingą, žiniasklaidą, reklamą. Įdomus faktas – dirbo komandoje, kuriai pavyko iš „Google“ savo organizacijai viešinti kas mėnesį gauti apie 10 000 USD.

Rimas Petrauskas – lyderystės treneris ir mokytojas, Tarptautinės koučingo federacijos narys (ICF – International Coach Federation), Lietuvos valdybos narys, sertifikuotas specialistas. Turi 20 metų vadovavimo ir lyderystės patirtį dirbant su tarptautinėmis komandomis.

Darius Pietaris – JCI senatorius, vienas geriausių šalies mokymo ekspertų, bene labiausiai patyręs asmeninio tobulėjimo, pardavimo ir derybų srities konsultantas Lietuvoje. Konsultuoja aukščiausio lygio vadovų komandas ir sprendimų priėmėjus, padeda organizacijų lyderiams atrasti būtiną darbo ir gyvenimo balansą, nukreipti resursus teisinga linkme bei būti sėkmingiems įvairiose situacijose. Veda derybų, konfliktų sprendimo, komptetencijų ugdymo programas Kazachstane, Rusijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje ir kt.

Apie organizatorius

JCI (Junior Chamber International) – jau šimtmetį pasaulyje ir 27-erius Lietuvoje gyvuojanti tarptautinė organizacija, kurios misija – suteikti jauniems žmonėms tobulėjimo galimybes, būtinas

teigiamiems pokyčiams kurti. Organizacija mato save kaip jungtį tarp verslo, visuomenės ir valstybinio sektoriaus.

Renginio partneriai ir rėmėjai – Panevėžio miesto savivaldybė, Prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Lietuvos automobilių kelių direkcija, AB „Linas Agro Group“, prekybos ir laisvalaikio namai „Vasaris“, „Biuro verslas“, „Šerkšno medus“, laikraštis „Verslo žinios“.

Daugiau informacijos teikia Prezidentų dienos koordinatorė Viltė Žvinakytė, tel. 8 606 89722.

Keisti šrifto dydė