Užverti

Panevėžyje lankosi Baltijos-Kazachstano ekonominės plėtros asociacijos nariai

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas ir administracijos direktorius Tomas Jukna priėmė Baltijos ir Kazachstano ekonominės plėtros asociacijos narius Rostislavą Li ir Aleksandrą Vydiakiną. Susitikimo metu aptartos bendradarbiavimo su Kazachstanu galimybės.

Svečiai perdavė Kazachstano ambasadoriaus Baltijos šalyse linkėjimus ir pristatė galimas bendradarbiavimo kryptis. Svečius domina bendradarbiavimas su verslo asociacijomis, galimybė surengti Panevėžyje Kazachstano verslo delegacijos vizitą.

Savivaldybės Plėtros skyriaus vadovas Jokūbas Leipus pristatė ekonominę miesto situaciją. Svečiai ypač susidomėjo galimybe bendradarbiauti gamybos, metalo perdirbimo srityse, mato puikią miesto geografinę padėtį bei mokesčių lengvatas.

Šiandien svečiai susitiko su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Panevėžio Laisvosios ekonominės zonos vadovais.

Pagrindinis Baltijos ir Kazachstano ekonominės plėtros asociacijos tikslas skatinti tiesioginių ryšių tarp Baltijos šalių ir Kazachstano verslininkų plėtrą, pritraukti investicijas, rengti konferencijas ir seminarus, organizuoti renginius.

Related Posts

Keisti šrifto dydė