Daugiau nei 50 metų Panevėžyje veikiantis Kauno technologijos universiteto (KTU) Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas (PTVF), puoselėjantis ir ugdantis darnius santykius su miesto verslo bendruomene, sulaukė malonių žinių.

PTVF pavasarį džiaugėsi UAB „Stigma“ skirtomis mecenato stipendijomis geriausių baigiamųjų darbų autoriams, studijuojantiems automatikos ir valdymo studijų programoje, o vasarą sulaukė dar vieno malonaus verslo pasaulio gesto – UAB „Metalistas“, nuo 1960-ųjų metų sėkmingai veikianti Lietuvos metalo apdirbimo įmonė, nusprendė skirti mecenato stipendijas PTVF Technologijų katedros studijų programos „Transporto priemonių inžinerija“ studentams.

Dvi stipendijos po 200 eurų bus skiriamos bakalauro studijų studentams, viena 400 eurų – magistrantūros studentui. Įmonė, suprasdama mokslinės veiklos svarbą, taip pat nusprendė 200 eurų skirti studentų mokslinės konferencijos „Technologijų ir verslo aktualijos“ leidiniui išleisti.

„Profesionalioms žinioms pirmenybę teikiantis „Metalistas“ siekia suburti ambicingą bei inovatyviai mąstantį kolektyvą. Jau ne pirmus metus bendradarbiaudami su KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetu matome, kad šis universitetas išugdo būtent tokius specialistus. Todėl norime prisidėti ir paskatinti jaunus žmones dar aktyviau veržtis į priekį ir siekti rezultatų“, – sakė „Metalisto“ vykdomoji direktorė Rasa Gudienė.

Keisti šrifto dydė