Užverti

Panevėžio savivaldybės įmonėse – nepriklausomi valdybų nariai

Panevėžio miesto savivaldybė siekia efektyvesnės ir skaidresnės kontroliuojamų bendrovių veiklos, todėl pertvarko jų valdymą ir skelbia nepriklausomų valdybos narių atranką. Kviečiame teikti prašymus būti UAB Panevėžio autobusų parko ir AB „Panevėžio butų ūkis“ valdybų nariais.

„Siekiame pritraukti nepriklausomų, aukščiausio lygio specialistų. Tikimės, jog tai paskatins įmones tobulėti, siekti ambicingesnių tikslų, diegti inovacijas, optimaliau išnaudoti resursus, teikti kokybiškesnes paslaugas, galbūt ir pasiūlyti naujų“, – sako laikinai mero pareigas einantis mero pavaduotojas Aleksas Varna.

Reikalavimai nepriklausomiems kandidatams: turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą, 3 metų vadovaujamojo darbo patirtį, galimybę skirti pakankamai laiko įsigilinti į bendrovės veiklos specifiką, gebėti analizuoti situaciją, teikti konstruktyvius pasiūlymus ir kt.

Dėmesio! Pretendentai negali būti bendrovės, kurios nepriklausomu valdybos nariu ketina tapti, ar su ja susijusios įmonės darbuotojai (ar pastaruosius 3 metus ėję šias pareigas, gavę atlygį), auditoriai, partneriai, valdybos nariai, stebėtojai ir pan. Taip pat negali turėti tos ar su ja susijusios bendrovės akcijų, būti akcininko atstovai, per pastaruosius 5 metus būti atleisti iš pareigų dėl netinkamo jų atlikimo.

Nepriklausomi kandidatai į bendrovės valdybos narius renkami 4 metų kadencijai.

Pretendentai dokumentus iki sausio 24 d. kviečiami teikti Savivaldybės priimamojo 2-ojoje darbo vietoje, siųsti registruotu laišku arba per kurjerio tarnybą, el. paštu administracija@panevezys.lt.

Keisti šrifto dydė