Užverti

Regiono verslo atstovai forume aptarė Panevėžio iššūkius

Paroda „EXPO Aukštaitija 2019“ šiandien tradiciškai prasidėjo IQ forumu „Panevėžys globaliame pasaulyje: iššūkiai ir ambicijos“. Forumą organizavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir britų savaitraščio „The Economist“ partneris Lietuvoje žurnalas IQ.

Forume kartu su kviestiniais svečiais bei Panevėžio regiono verslininkais aptarti globalūs ir svarbūs Panevėžio miesto ir regiono klausimai.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas pasidžiaugė, kad „EXPO Aukštatija“ parodoje forumas vyksta jau ne pirmą kartą.

„Forumo geografija plečiasi ir jame dalyvauja įvairūs lektoriai, kurie pristato aktualias temas. Forumo temos įvairios: sportas, ekonomika, investavimas, regionų plėtra. Smagu, kad šiųmečiame forume kalbėta apie Panevėžio regioną, jo galimybes, iššūkius ir ambicijas globaliame pasaulyje“, – sakė S. Gailiūnas.

Forumo svečias – Taivano ambasadorius Baltijos šalyse J. E. p. Andy Chin kalbėjo apie išmanius XXI amžiaus miestus, o temą apie Kinijos interesų sklaidą Rytų ir Vidurio Europoje pristatė Vilniaus universiteto Azijos studijų ir tarptautinės politikos docentas dr. Konstantinas Andrijauskas.

Lietuvos banko Ekonomikos departamento direktorius Aurelijus Dabušinskas aiškino apie Lietuvos ūkio raidą ir temoje nagrinėjo, ko galima tikėtis, kai pasaulio ekonomika lėtina apsukas.

„Kurk Lietuvai“ vadovės Agilos Barzdienės tema – „Iš Londono į Panevėžį: misija (ne)įmanoma“, o „GS1 Lithuania“ ekspertė, projektų vadovė Indrė Lasionienė nagrinėjo pasaulinius standartus ir ar standartai yra efektyvumo variklis verslui ir pramonei.

Related Posts

Keisti šrifto dydė