Užverti

Panevėžio rajono savivaldybė tradiciškai pagerbė ir sveikino verslo įmones

Panevėžio rajono savivaldybė paminėjo Verslo dieną ir pagerbė konkurso „Geriausios Panevėžio rajono įmonės“ laimėtojus.

Savivaldybė, siekdama palaikyti ir skatinti verslą Panevėžio rajone, stiprinti vietos valdžios ir verslo atstovų bendradarbiavimą, Verslo dieną surengė jau aštuntą kartą.

Renginys vyko Albino ir Audronės Kisielių sodyboje, Radviliškių kaime.

Įteikė tris apdovanojimus

Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis pasveikino į šventę atvykusius verslo atstovus ir svečius, pabrėždamas Savivaldybės ir verslo bendradarbiavimo svarbą.

„Tai jau tradicinis renginys ir labai smagu sveikinti bei dėkoti verslo atstovams už jų indėlį plėtojant verslą rajone. Juolab kad Panevėžio rajone veiklą vykdo per tūkstantį įmonių. Rajono savivaldybė glaudžiai bendradarbiauja su verslininkais ir stengiasi, kad verslo įmonės turėtų kuo geriausias sąlygas veikti rajono teritorijoje“, – džiaugėsi rajono meras ir linkėjo įmonėms klestėti ir sėkmingai vykdyti veiklą.

Verslo dienos renginyje įteiktos trys nominacijos: „Už sėkmingą verslo startą Panevėžio rajone“ – UAB „Šilų ūkis“, „Už sėkmingą verslumo iniciatyvą“ – UAB „Auresa“ ir „Už verslo tradicijų puoselėjimą“ – UAB „Aukštaitijos bravorai“.

Nominacija didžiuojasi

Bendrovės „Auresa“ vadovas Marius Goštautas didžiuojasi nominacija.

„Labai džiugu, kad Panevėžio rajono savivaldybė įvertino mūsų įmonę. Nominacija „Už sėkmingą verslumo iniciatyvą“ įrodo, kad esame tikrai sėkminga įmonė. Didžiuojuosi įmonės komanda, nes be jos indėlio nebūtume nominuoti. „Auresos“ kolektyvas  yra pats geriausias ir šauniausias“, – sakė M. Goštautas.

Bendradarbiavimas džiugina

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas džiaugiasi, kad Panevėžio rajono savivaldybė nominuoja rūmų narius.

„Smagu bendradarbiauti su Panevėžio rajono savivaldybe ir džiugu, kad įvertinti bendrovės „Auresa“ pasiekimai. Tai tikrai sėkmingai dirbanti ir verslą plėtojanti įmonė. Bendrovė yra Panevėžio PPAR narė. Didžiuojuosi, kad Savivaldybė įvertino bendrovės veiklą ir apdovanojo“, – džiaugėsi sėkminga įmonės veikla S. Gailiūnas.

Related Posts

Keisti šrifto dydė