Užverti

Panevėžio rajono savivaldybė pagerbė ir sveikino verslo įmones

Panevėžio rajono savivaldybėje paminėta Verslo diena, skirta pagerbti konkurso „Geriausios Panevėžio rajono įmonės“ laimėtojus. Renginyje apsilankė ir rajono verslininkus pagerbė ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

Panevėžio rajono savivaldybė Verslo dieną surengė jau šeštą kartą – siekiama palaikyti ir skatinti verslą Panevėžio rajone, stiprinti vietos valdžios ir verslo atstovų bendradarbiavimą.

Dėkojo verslo atstovams

Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis pasveikino į šventę atvykusius verslo atstovus ir svečius, pabrėždamas savivaldybės ir verslo bendradarbiavimo svarbą.

„Tai jau tradicinis renginys ir labai smagu sveikinti bei dėkoti verslo atstovams už jų indėlį plėtojant verslą rajone. Juolab kad Panevėžio rajone veiklą vykdo per tūkstantis įmonių. Rajono savivaldybė glaudžiai bendradarbiauja su verslininkais ir stengiasi, kad verslo įmonės turėtų kuo geriausias sąlygas veikti rajono teritorijoje. Norėdami labiau paskatinti verslą ir naujų darbo vietų kūrimą, ėmėmės verslo liudijimų įkainių mažinimo politikos – visoms verslo rūšims patvirtintas euro mokestis“, – sakė rajono meras ir linkėjo įmonėms klestėti ir sėkmingai vykdyti veiklą.

Pasveikinta ir Panevėžio PPAR narė

Geriausių rajono verslo įmonių apdovanojimo ceremonijoje Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) prezidentas Sigitas Gailiūnas įteikė nominaciją „Už sėkmingą verslo plėtrą, nuolatines pastangas gerinti aplinkos tvarumą bei socialines iniciatyvas Panevėžio regione“ bendrovei „Auresa“.

Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas pasidžiaugė bendrovės „Auresa“ pasiekimais. „Tai sėkmingai dirbanti ir verslą plėtojanti įmonė. Bendrovė yra Panevėžio PPAR narė ir labai džiugu, kad galime jiems įteikti padėką už sėkmingą verslą, už aplinkos tausojimą ir socialines iniciatyvas bei aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje“, – džiaugėsi sėkminga įmonės veikla S. Gailiūnas.

Apdovanota geriausia įmonė

Renginio kulminacija – konkurso „Geriausios Panevėžio rajono įmonės“ nominantų paskelbimas ir apdovanojimas.

Nominacija „Labiausiai Panevėžio rajoną garsinanti įmonė“ suteikta uždarajai akcinei bendrovei „Siramis“. Apdovanojimas įteiktas įmonės vadovui Raimundui Jašinskui.

Pradžioje 1995 metais buvo įkurta individuali R. Jašinsko įmonė, teikusi transporto paslaugas. Įmonės statusas pasikeitė 2009 metais – tapo UAB „Siramis“. Transporto srityje dirba jau 23 metų. Per ilgus darbo metus įmonė augo, tobulėjo, įgijo patikimų partnerių. Pagrindinės bendrovės veiklos kryptys: tarptautinis krovinių vežimas, transportas, logistika.

Padėka už sėkmingą verslą

Apdovanojimas „Už ilgalaikę ir sėkmingą verslo plėtrą“ įteiktas bendrovės „Baldlitas“ direktoriui Antanui Klokmanui.

UAB „Baldlitas“ įkurta 2001 metais ir savo gamybinę veiklą pradėjo nuo medinių lentynų rūsiams ir garažams gamybos. Gamybinė įmonės bazė įsikūrusi Panevėžio rajone, Ramygaloje.

2007 metais įmonė investavo į vokišką pjuvenų briketų gamybos liniją ir nuo to laiko pradėjo gaminti aukštos kokybės RUF medžio pjūvenų briketus.

2008 metais plėsdama savo veiklą įmonė įsigijo naują dygiavimo liniją, skydo klijavimo presą, naujas formatines, šlifavimo, keturpuses stakles bei pradėjo lauko baldų, tvorų ir įvairių sodo gaminių gamybą.

Pagrindiniai bendrovės produkcijos pirkėjai yra Slovakijos ir Čekijos įmonės.

Įmonės tikslus ir siekius įgyvendinti padeda 60 įmonėje dirbančių žmonių.

Pasveikino stiklo profesionalus

Nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė“ atiteko bendrovei „Erteka“. Apdovanojimas įteiktas laikinai einančiam direktoriaus pareigas Tomui Červonenkai.

Bendrovė „Erteka“ įkurta 1997 metų grupės stiklo profesionalų. Jų patirtis stiklo įrengimų bei įrankių srityse leido įkurti energingą bei lanksčią įmonę per labai trumpą laiką.

Šiandien įmonė – viena veikliausių įmonių naudotų stiklo įrengimų srityje visame pasaulyje.

Dėl puikios įmonės geografinės padėties ir gero Rytų Europos rinkų išmanymo „Erteka“ tapo verslo tiltu tarp Rytų ir Vakarų ir turi klientus daugiau kaip 70 pasaulio šalyse.

Verslininkams dovanos iš politikų

Padėkos raštais padėkota bendrovei „Novicon Baltic“ ir žemę rajono savivaldybei dovanojusiam Nerijui Šipšinskui.

Panevėžio rajono verslininkus sveikino ir apdovanojimus teikė Seimo nariai ir įvairių įstaigų vadovai.

Seimo narė Guoda Burokienė apdovanojo bendrovę „GlassBaltic“, o parlamentaras Petras Nevulis – bendrovę „Artezija“. Seimo nario Antano Bauros apdovanojimas atiteko UAB „Margučiai“.

Europos parlamentaro nario Broniaus Ropės padėjėja Jūratė Žilinskienė sveikino rajono verslininkus ir linkėjo jiems sėkmės.

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Panevėžio skyriaus vadovas Alfonsas Petrauskas pasveikino bendrovę „Panevėžio melioraciją“, valstybinės darbo inspekcijos Panevėžio teritorinio skyriaus vedėjas Rimantas Trota sveikino UAB „Nijus“, o Panevėžio verslo konsultacinio centro direktorė Akvilė Žiaunienė įteikė apdovanojimą bendrovei „A++statyba“.

Related Posts

Keisti šrifto dydė