Užverti

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentu išrinktas K. Antanynas

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos posėdyje pasitvirtinti komitetai ir jų vadovai. Patvirtinti penki komitetai – Paslaugų, prekybos, Smulkaus ir vidutinio verslo (SVV), Pramonės ir statybos, Bankų, kredito institucijų ir draudimo įstaigų, Švietimo bei Teisės.

Išrinko viceprezidentą

Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas aiškino, kaip tvirtinami komitetai ir jų pirmininkai.

„Generalinėje asamblėjoje buvo priimtas sprendimas, kad komitetų sudėtis, pirmininkus parinkti deleguojama Rūmų tarybai. Tas ir buvo padaryta per įvykusi nuotolinį Panevėžio PPAR Tarybos posėdį. Be to, šiame posėdyje buvo patvirtintas ir viceprezidentas. Vietoje Juozo Bečelio, viceprezidentu išrinktas Panevėžio kredito unijos vadovas Kazimieras Antanynas“, – pristatė įvykusius pasikeitimus S. Gailiūnas ir sakė, kad be minėto viceprezidento dar yra keturi tokį postą užimantys asmenys: Nerijus Gvazdauskas, Rimantas Maženis, Bronius Sadula ir Rimantas Šiaučiūnas.

Išrinkti komitetų pirmininkai

Prezidentas S. Gailiūnas pristatė komitetus ir jų pirmininkus:

„Paslaugų, prekybos ir SVV komiteto pirmininku patvirtintas Marius Goštautas, Pramonės ir statybos komiteto pirmininku – Rimantas Maženis, Bankų, kredito institucijų ir draudimo įstaigų komitetas pirmininku – Marius Lukianas, o pavaduotoju K. Antanynas. Švietimo komiteto pirmininkau – Bronius Sadula, o Teisės komitetui vadovaus Kristina Vezbergaitė. Beje, ji ir pasiūlė įsteigti Teisės komitetą, nes Panevėžio PPAR narių tarpe yra nemažai advokatų. Artimiausiu metu sukviesime komitetus ir aptarsime planus.“

Klausimus išdiskutuoja

Panevėžio PPAR prezidentas paaiškino, kodėl suaktyvinta komitetų veikla.

„Prie Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos yra steigiami komitetai, o jų pirmininkai arba pavaduotojai deleguojami į centrinį asociacijos komitetą. Šis komitetas svarsto įvairius klausimus, bet prieš tai tie klausimai analizuojami vietiniuose komitetuose. Centrinė asociacijos komitetą jau pasiekia išdiskutuotas klausimas, o po to teikiamas svarstyti Seimui, Vyriausybei pagal jurisdikciją“, – teigė S. Gailiūnas ir pasidžiaugė suaktyvėjusia komitetų veikla, atsiradusiais naujais nariais.

Pandemija pakoregavo

Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius pristatė planus ir darbus, kuriuos privalu atlikti šiais metais.

„Planai jau suplanuoti, bet nelemtoji pandemija sutrukdė ir padarė korekcijas. Šuo metu koncentruojame į rudens „EXPO Aukštaitija“ parodą, kuri bus skirta Panevėžio PPAR 30-mečiui. Taipogi vyks ekonomikos forumas, kuris organizuojamas kartu su IQ – politikos, ekonomikos ir kultūros temomis rašančiu žurnalu. Žinoma, gali atsirasti įvairių korekcijų, bet viliamės, kad suplanuotus darbus pavyks įgyvendinti“, – sakė V. Matkevičius.

Statys skulptūrą verslui

Pasak Panevėžio PPAR vadovo, spalio mėnesį numatyta surengti tarptautinę konferenciją.

„Šią konferenciją organizuojame kartu su Hanza parlamentu. Konferencija skirta skatinti verslą ir nukreipta į verslą. Bus svečių iš visos Europos, jei nesutrukdys pandemija. Beje, jau antri metai visi renginiai dubliuojami – vienas gyvas, o kitas – nuotolinis. Be to, šiais metais įvyks jubiliejinė apdovanojimų ceremonija. Jis numatytas lapkričio mėnesį“, – pasakojo V. Matkevičius.

Related Posts

Keisti šrifto dydė