Užverti

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai susitiko su Europos Parlamento nariu profesoriumi L. Mažyliu

Šiandien Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose viešėjo Europos Parlamento narys profesorius Liudas Mažylis. Susitikime su Panevėžio PPAR prezidentu Sigitu Gailiūnu ir generaliniu direktoriumi Visvaldu Matkevičiumi europarlamentaras aptarė šiuo metu itin Lietuvos verslui aktualias temas.

„Džiaugiamės, kad Europos Parlamento nariai mato ir pastebi Lietuvos verslo problemas. Šiuo metu, kai kausto dviprasmiška situacija ir itin įtempti mūsų šalies ir Kinijos santykiai, verslui yra ypač svarbu žinoti aukščiausių politikų įžvalgas ir būsimus sprendimus. Taip, kai kur dėl problemos su Kinija stringa verslas, tačiau tikimės, kad tai yra laikina. Europos Parlamento nariui išsakytos svarbiausios verslo problemos, manau, tikrai neliks nepastebėtos. Šias dvišales problemas jau reikia spręsti ir aukščiausiu Europos lygmeniu. Problemų jau atsiranda ir su Kazachstanu“, – kalbėjo Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Tuo tarpu europarlamentaras Liudas Mažylis džiaugėsi galimybe susitikti su Panevėžio PPAR vadovais ir išgirsti iš pirmų lūpų apie esamas problemas.

„To ir noriu. Noriu išgirsti ir įsigilinti į šalies verslininkų bėdas. Nesakau, kad viską greit imsime ir išspręsime. Kelsiu klausimus Europos Parlamente. Tikiu, kad bendromis jėgomis ir bendru sutarimu sugebėsime viską sutvarkyti“, – teigė profesorius L. Mažylis.

Susitikimo metu taip pat diskutuota apie pasaulį apėmusią koronaviruso pandemiją, jos įtaką tiek Lietuvos, tiek Europos verslui.

Tiek Panevėžio PPAR vadovai, tiek europarlamentaras L. Mažylis sutarė, jog tokie verslo ir aukščiausių Europos politikų susitikimai Panevėžyje, vyks kas ketvirtį.

Related Posts

Keisti šrifto dydė