Užverti

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai apsilankė atnaujintame prekybos centre „Bičiulis

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas ir generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius apsilankė rugsėjo pabaigoje duris atvėrusiame atnaujintame prekybos centre „Bičiulis“. Šių metų pabaigoje „Bičiulis“ švęs savo veiklos 30-metį.

Marijonų gatvėje įsikūręs prekybos centras „Bičiulis“ naudoja tik žaliąją energiją, o remonto metu buvo atnaujinta ir visa apšvietimo bei šaldymo sistema, kuri – mažiau kenksminga aplinkai. Be šių techninių dalykų, taip pat buvo atnaujintas parduotuvės asortimentas, prekių skyriai.

„Kadangi žmonės labai mėgsta šviežius gaminius, pradėsime čia, vietoje, juos kepti tiek saldžius, tiek nesaldžius. Mūsų klientai labai giria čia parduodamą mėsą. Mums labai svarbi kokybė, todėl atidžiai atsirenkame, iš kokių Lietuvos ūkininkų pirkti mėsą. Atnaujinome ir jos išpjaustymo cechą, supirkome visą naują įrangą. Kulinarijos ceche taip pat vykdėme atnaujinimą“, – pasakojo generalinis įmonės direktorius Nerijus Gvazdauskas.

Jis taip pat pabrėžė, jog „Bičiulis“ klientus pasitinka itin patogiu išplanavimu. „Mes labai stengiamės, kad parduotuvė būtų patogi. Kiti prekybos centrai linkę padaryti daug labirintų, kad pirkėjas kuo ilgiau užsibūtų parduotuvėje, o mes norime patogumo, jog lankytojai nesiblaškytų ir nestresuotų kažko ieškodami“, – sakė jis.

„Bičiulio“ vadovas teigia, jog prekybos centre siūloma ir daug kitokių prekių, kurių nėra kitose parduotuvėse. „Tą pabrėžia ir mūsų klientai, todėl turime daug lojalių lankytojų. Stengiamės pasiūlyti kitokį asortimentą už patrauklią kainą. Taigi,  suderėjome su vietiniais tiekėjais, ūkininkais, gamintojais, kad tiektų mums prekes. Viskas dėl mūsų  klientų gerovės“, – pasakojo N. Gvazdauskas.

Atnaujintame prekybos centre „Bičiulis“ apsilankęs Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas S. Gailiūnas pasidžiaugė, kad vis daugiau prekybos vietų atnaujinama ir Panevėžyje. Bendrovė „Panevėžio bičiulis“ yra viena iš seniausių Rūmų narių. Džiaugiamės, kad 30 metų „Bičiulio“ prekybos centras yra mėgstamas miestiečių. Jei klientai renkasi šį prekybos centrą, vadinasi, jis tikrai geras, patrauklus“, – kalbėjo S. Gailiūnas.

Related Posts

Keisti šrifto dydė