Užverti

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filiale lankėsi Europos Parlamento narys prof. L. Mažylis

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filiale viešėjo Europos Parlamento narys profesorius Liudas Mažylis, kuris susitiko su Rūmų nariais. Parlamentarą lydėjo jo padėjėjas Vitalijus Satkevičius.

Susitikimo metu europarlamentaras papasakojo apie Europos Parlamento darbą, Lietuvos parlamentarų dalyvavimą ruošiant Europos Parlamente priimamų teisės aktų projektus.

Plačiai buvo aptartos problemos, kurias patiria Lietuvos verslas paskelbus sankcijas Rusijai ir Baltarusijai dėl invazijos į Ukrainą. Susitikimo dalyviai pažymėjo, kad prieš skelbiant sankcijas, reikia maksimaliai įvertinti visas aplinkybes ir pasekmes, kurios gali turėti neigiamą įtaką Europos ir Lietuvos verslui.

Buvo aptarta ir Europos žaliojo kurso programa bei jos įtaka energetikos išteklių kainoms. Susitikimo dalyviai plačiai aptarė tolimesnes elektros energijos gamybos Lietuvoje perspektyvas neatmetant naujos atominės elektrinės statybos galimybės. Šiai idėjai pritarė iš Europos parlamento narys prof. L. Mažylis.

Related Posts

Keisti šrifto dydė