Užverti

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizuoja tarptautinę konferenciją

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai spalio 7 dieną organizuoja tarptautinę konferenciją „Stipri partnerystė – verslo sėkmė“.

Konferencijoje dalyvaus partneriai iš dešimties Europos šalių: Vokietijos, Austrijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Italijos, Ispanijos, Danijos, Lietuvos.

Tai verslo asociacijų bei prekybos ir pramonės rūmų atstovai, mokslo ir mokymo organizacijos, verslininkai. Konferenciją moderuos Hanza parlamento (Vokietija) vadovai-ekspertai.

Ši tarptautinė konferencija yra vienas iš renginių, skirtų paminėti Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų 30-metį.

Nuo spalio 6 iki 8 dienos Panevėžyje vyks daug tarptautinių renginių, partnerių susitikimai, mokymai bei trijų ES finansuojamų projektų darbinės sesijos.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra svarbi jungiamoji grandis tarp verslo, mokslo ir valdžios institucijų. Per trisdešimt veiklos metų įvykdyta daugybė ES finansuojamų projektų, organizuota svarbių verslo misijų, kontaktų mugių, dalyvauta partnerystės forumuose ir tarptautinėse parodose. Visi įvykiai buvo reikšmingi ir naudingi partneriams bei verslui.

Vienas iš svarbiausių ilgamečių Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų partnerių yra Hanza parlamentas, kuris buvo įsteigtas 1994 metais, siekiant padėti Baltijos jūros regione veikiančioms smulkioms ir vidutinėms įmonėms stiprėti ir augti. Šiandien Hanza parlamentas vienija 55 verslo asociacijas, 25 universitetus bei kitas verslą skatinančias organizacijas iš 10 Baltijos jūros regiono valstybių, Ukrainos, Baltarusijos ir Vengrijos. Hanza parlamentas savo strategiją grindžia įvairiapuse smulkiųjų ir vidutinių verslo įmonių bei amatų plėtra rengiant ir tobulinant jaunus kvalifikuotus specialistus, vadovus bei verslininkus.

Konferencijos „Stipri partnerystė – verslo sėkmė“ programą rasite čia.

Registruotis į konferenciją galima čia.

Related Posts

Keisti šrifto dydė