Užverti

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams – nauja paslauga

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su atvirų duomenų sistema „Okredo“, siūlo naują paslaugą –  kviečia išskirtinėmis sąlygomis gauti išsamias kreditingumo, verslo sąsajų bei finansinės atskaitomybės ataskaitas, iš kurių sužinosite naujausią finansinę bei teisinę informaciją.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai nuolat nariams siūlo įvairias naujoves, bendradarbiavimo galimybes.

„Nauja duomenų sistema „Okredo“ – dar vienas išskirtinis pasiūlymas Rūmų nariams. Su šia paslauga bus galima patogiai pateikti duomenis ir informaciją savo nariams vienoje vietoje. Pradedame bendradarbiavimą su „Okredo“. Mūsų tikslas – padėti sparčiau augti nariams ir jų verslams“, – sako Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovė Edita Kvederaitė.

Rūmų nariai, prisijungę prie duomenų sistemos „Okredo“ galės gauti bendruosius duomenis apie įmonę, vadovus, akcininkus, valdybą ir jų kaitą. Įmonės vadovų, akcininkų bei valdybos narių aktualias bei istorines sąsajas su kitais verslo subjektais.

Bus galimybė peržiūrėti pastarųjų penkių metų finansinius rodiklius, įmonės kredito istoriją (teismų informaciją, įsiskolinimus, turto areštų informaciją).

„Okredo“ sistemoje pateikiami sprendimai padeda rasti patikimų potencialių partnerių, didinti pardavimo potencialą, planuoti piniginius srautus, išvengti neigiamų bendradarbiavimo padarinių, verslo valdymo sistemose turėti naujausius duomenis, na, o gyventojams įsivertinti prekės pardavėjo/paslaugos teikėjo patikimumą. Džiaugiamės, kad Rūmų nariams atvirų duomenų sistemos „Okredo“ informaciją galime pasiūlyti išskirtinėmis sąlygomis“, – sako E. Kvederaitė.

Daugiau informacijos dėl kreditų įsigijimo ir naudojimosi atvirąją duomenų platforma „Okredo“ kreipkitės tel. +370 687 09632 ar el. paštu edita.kvederaite@ccic.lt.

Išsami informacija apie „Okredo“ paslaugas rasite čia.

Related Posts

Keisti šrifto dydė