Užverti

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams įteikti garbingi apdovanojimai

Šiandien Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija įteikė kasmetinius „Lietuvos eksporto prizo“, „Lietuvos metų verslininkės-vadovės“ ir „Darbo žvaigždės“ apdovanojimus. Daugelį laureatų lėmė investicijos į naujus gamybinius pajėgumus, tvariuosius sprendimus ir aktyvią naujų rinkų paiešką.

Tradiciškai, „Lietuvos eksporto prizas“ buvo įteiktas 5 įmonėms iš skirtingų šalies regionų. Laureatus ir  Rūmų bendruomenę pasveikino Prezidentas Gitanas Nausėda, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, aplinkos ministras Simonas Gentvilas ir susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Panevėžio regione geriausia eksportuotoja pripažinta plastmasės gaminių liejimo įmonė „Stigma“, pernai investavusi į metalo dažymo liniją, cechą ir metalo apdirbimo įrenginius.

Tradiciškai, LPPARA įteikė ir „Darbo žvaigždės“ apdovanojimus labiausiai prie verslo aplinkos gerinimo ir pasiūlymų valdžios institucijoms generavimo prisidėjusiems Rūmų sistemos nariams. Šis dar nuo 1939 m. skiriamas garbės ženklas šiemet atiteko ir Panevėžio kredito unijos vadovui Kazimierui Antanynui.

Renginyje kalbėję pranešėjai ir garbūs svečiai šiemet daugiausia dėmesio skyrė švietimo, darbo jėgos, regioninio išsivystymo ir dialogo su valstybės institucijomis klausimams. Kalbėtojai sutarė, kad Lietuva ekonominiu požiūriu bene sėkmingiausiai Europoje įveikė pandeminius iššūkius, tačiau dabar svarbu pasikloti tvirtus pamatus tolesnei ateičiai bei konkurencingumo didinimui.

„Darbuotojų deficitas tampa tikru iššūkių, kuris iššaukia pasekmes. Be daugelio kitų priemonių, kviečiu rūpintis ir saugoti kolegijų ir universitetų buvimą regionuose. Verslui labai svarbu neatsitraukiant nuo gamybos dalyvauti tęstiniame ir neformaliame mokyme“, – sakė LPPARA prezidentas Rimantas Varkulevičius.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas džiaugėsi, kad garbūs apdovanojimai atiteko ir Panevėžio PPAR nariams. „Nepaisant pastarųjų metų iššūkių, Panevėžio regiono verslas sugeba augti, didina konkurencingumą, įsitvirtina tarptautinėse rinkose. Sveikinu panevėžiečius, kuriems šiandien įteikti garbingi apdovanojimai“, – kalbėjo S. Gailiūnas.

Related Posts

Keisti šrifto dydė