Užverti

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai išrinko geriausią 2021-ųjų metų bosą

Šiandien tradiciniame Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo forume-kontaktų vakare išrinktas geriausias 2021 metų Panevėžio bosas. Pokylių namuose „Vasaris“ vykusiame iškilmingame vakare geriausiu metų bosu paskelbtas bendrovės Panevėžio autobusų parko vadovas Arnoldas Gražys.

Geriausio boso rinkimai vyko jau devintą kartą. Tiesa, praėjusiais metais boso rinkimai dėl koronaviruso pandemijos nevyko.

„Išlaukėme metus, tačiau likome ištikimi savo tradicijomis. Geriausią bosą renkame jau devintą kartą. Šiemet šiek tiek ir pakeitėme taisykles, kad kiekvienais metais būtų vis įdomiau ir rinkimai įneštų netikėtumų“, – kalbėjo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

Verslo kontaktų vakare dalyvavo ir geriausiems bosams apdovanojimus įteikė specialieji svečiai: naujasis Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vidas Gedvilas ir LKF komunikacijos ir marketingo vadovas Mindaugas Gobikas.

Be tradicinio metų boso, šiais metais buvo renkami ir vicebosas ir metų bosė. Tad geriausiu Panevėžio vicebosu išrinktas bendrovės „Komex“ vadovas Robertas Preidys, geriausia metų bose – bendrovės „SDG“ Panevėžio filialo vadovė Ramunė Daunorienė.

Beje, ketvirtą kartą rinktas ir geriausias Utenos bosas. Panevėžio PPAR Utenos filialo organizuotuose rinkimuose daugiausiai balsų surinko bendrovės „Samsonas motorsport“ vadovas Martynas Samsonas. Metų Utenos vicebosu išrinktas „Utenos trikotažo“ vadovas Petras Jašinskas, metų bose – „Rokiškio pieno gamybos“ direktorė Ligita Trumpaitė-Lumpickienė.

Kaip sako Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas, tokie žaismingi rinkimai sulaukia įvairių vertinimų, tačiau jų tikslas aiškus – išrinkti bosų bosą.

„Džiaugiamės, kad šie žaismingi rinkimai sulaukia įvairių vertinimų, tačiau jų tikslas aiškus – išrinkti bosų bosą. Šių rinkimų vienas iš pagrindinių tikslų yra paviešinti Panevėžio ir Utenos įmonių veiklą, supažindinti su jų vadovais“, – teigė S. Gailiūnas.

Šiais metais geriausio boso rinkimuose buvo nominuoti 54 Panevėžio PPAR priklausančių įmonių vadovai. Utenoje geriausią bosą buvo galima rinkti iš 23 kandidatų.

Už geriausius bosus sulaukta beveik 5 tūkst. balsų.

Geriausiems 2021 metų Panevėžio ir Utenos bosams įteikti specialūs ir vardiniai apdovanojimai, kuriuos įsteigė „Smoke Dudes“.

Geriausi Panevėžio bosai

2012 m. – bendrovės „G4S Lietuva“ Panevėžio regiono vadovas Linas Kakarieka.

2013 m. – bendrovės „Naftėnas“ vadovas Dainius Janėnas.

2014 m. – Panevėžio teritorinės ligonių kasos direktorius Jonas Narbutas.

2015 m. – „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas.

2016 m. – „SDG“ Panevėžio skyriaus vadovė Laura Kaminskaitė.

2017 m.  – bendrovės „Auresa“ vadovas Marius Goštautas.

2018 m. – bendrovės „Kredora“ vadovas Dainius Melaika.

2019 m. – bendrovės „Stigma“ vadovas Alfredas Zigmantas.

 

Geriausi Utenos bosai

2017 m. – bendrovės „Nosted mechanika“ direktorius Dainius Tvarijonas.

2018 m. bendrovės „Utenos vandenys“ vadovas Adolfas Juršys ir bendrovės „Vidista“ vadovė Vida Maišėnienė.

2019 m. – bendrovės „Utenos trikotažas“ vadovas Algirdas Šabūnas.

Related Posts

Keisti šrifto dydė