Užverti

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir „Consulting Alliance“ organizuoja verslo misiją į Kazachstaną

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir CONSULTING ALLIANCE organizuoja verslo misiją į Kazachstaną (sostinė  Nur-Sultan, buv. Astana).

Misijos tikslas – pristatyti LT kompanijas, kurių atstovai dalyvaus misijoje ir užmegzti ryšius su potencialiais partneriais Kazachstane.

Misija padeda organizuoti ir ją globoja Kazachstano prezidentūros atstovai, bei Kazachstano ūkio ministerija.

Misijos darbotvarkė, trukmė (preliminariai 3-4 dienos), laikas ir kitos detalės bus derinamos papildomai, priklausomai nuo to, kokių įmonių (verslo sričių) atstovai išreikš norą dalyvauti.

Misijos globėjai, įsipareigoja užtikrinti tikslinę auditoriją, t.y. tokių pat verslo sričių (kaip ir misijoje dalyvaujančių LT įmonių) Kazachstano atstovų dalyvavimą pristatymuose, B2B susitikimuose ir pan.

Preliminarus misijos laikas numatomas 2019 m. spalio mėn. pabaiga – lapkričio mėn. pradžia.

Kelionės kainą sudarys: lėktuvo bilietai, išlaidos viešbučiui, organizacinės išlaidos. Vienos žmogaus kelionės kainą patikslinsime po to, kai bus preliminariai aišku kiek žmonių važiuoja. Kelionės bilietus, apgyvendinimą, pervežimą Kazachstane ir kt. organizuos CONSULTING ALLIANCE.

Labai rekomenduojame misijoje dalyvauti maisto gamybos/prekybos, mėsos perdirbimo, pieno produktų gamybos/prekybos, viešbučių ir restoranų, aukštųjų technologijų, logistikos, transporto verslu užsiimančioms įmonėms, kadangi tai prioritetinės verslo sritys Kazachstene.

Apie savo ketinimą dalyvauti (trumpai nurodant įmonės pavadinimą, verslo sritį, dalyvių skaičių ir galimų interesų sferą Kazachstane) prašome pranešti el. paštu gintaras@consultingalliance.eu  arba panevezys@chambers.lt iki 2019 m. rugsėjo 20 d. (įskaitytinai).

Jeigu kiltų kitų klausimų, kreipkitės aukščiau nurodytu el. paštu arba tel. +370 620 69772, 8 45 463687.

Related Posts

Keisti šrifto dydė