Užverti

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatrų rūmuose lankėsi Ispanijos ambasadorius

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas priėmė Ispanijos Karalystės ambasadorius Lietuvoje José Maria Robles Fraga ir ambasados komercijos atašė bei Ispanijos ekonomikos ir komercijos biuro vadovą Pablo Cascón Salgado. Susitikimo metu buvo pristatyti Panevėžyje įgyvendinami projektai, verslo ir kultūros sritys.

„Dėkojame ambasadoriui už parodytą dėmesį Panevėžio miestui. Tikimės, kad šis susitikimas paskatins tolimesnį abiejų šalių bendradarbiavimą ir tarpusavio santykių plėtojimą“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Po susitikimo su meru, Ispanijos Karalystės ambasadorius Lietuvoje lankėsi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Susitikime su Panevėžio PPAR vadovais ir nariais buvo apžvelgta Panevėžio regiono verslo politika, verslo misijų galimybės Ispanijoje, bendradarbiavimas su šios šalies verslininkais.

Ispanijos Karalystės ambasadorius Lietuvoje José Maria Robles Fraga šiandien taip pat atidarys Panevėžio miesto Dailės galerijoje parodą „Gero kelio! Piligrimystė Šv. Jokūbo keliu“.

Related Posts

Keisti šrifto dydė