Tradicinis Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) verslo forumas-kontaktų vakaras šįsyk vyko neįprastoje erdvėje – Panevėžio Juozo Masiulio knygyne.

Vakaras neįprastas net tik todėl, kad Panevėžio verslo atstovai galėjo susipažinti ir pabendrauti su paties seniausio knygyno savininkais Karolina Paliulis-Masiulytė ir jos vyru Arūnu Povilu Paliuliu, bet ir apžiūrėti juvelyrikos studiją „Pumpurai“, dailės studija IN bei sužinoti kaip kuriama kino juosta apie garsųjį skulptorių Juozą Zikarą.

Neseniai, virš knygyno antrame aukšte, įsikūrusioje juvelyrikos studijoje „Pumpurai“ Panevėžio PPAR verslo forumo dalyviai apžiūrėjo jungtinės juvelyrikos parodą, kurią pristatė Rūta Pališkevičiūtė ir Martynas Vaitiekūnas. Patikusius juverlyrikos dirbinius ne tik buvo galima įsigyti, bet teko juos ir įvertinti – išrinkti patį įdomiausią.

Beje, jungtinę juvelyrikos parodą dar galima apžiūrėti – ji veiks iki gegužės 21 dienos.Ne vieną Panevėžio PPAR narį nustebino dailės studiją IN. Jos vadovė panevėžietė dailininkė Irina Nosova įrodė ir parodė, kaip studijos lankytojai, o užsiėmimus lanko per 40 panevėžiečių, neturėdami dailininko išsilavinimo kuria nuostabius kūrinius: tapo, lieja akvarele, spaudžia linotipijas.

Pasak dailės studijos vadovės I. Nosovos, pasinerti į dažų pasaulį gali kiekvienas.

„Juolab, kad vaikystėje visi piešiame: ant popieriaus, asfalto, sienų. Tik reikia prisiminti ir leisti sau spalvomis išreikšti vidinę būseną“, – sakė dailininkė ir kvietė verslininkus pradėti piešti.

Antroje PPAR forumo – kontaktų vakaro dalyje VšĮ „Dermė“ vadovė Jūratė Kavaliauskienė ir kino režisierius Linas Mikuta pristatė garsaus skulptoriaus J. Zikaro atminimo įamžinimo idėją.

Buvo parodyta ištrauka iš kuriamo dokumentinio filmo „Laisvės paminklo kūrėjas – Juozas Zikaras“.

Vakaro pabaigoje Panevėžio PPAR nariai J. Masiulio knygyno savininkų buvo pakviesti į prancūzišką vakarą. Buvo degustuojami prancūziški gėrimai, skanaujamas maistas, susipažįstama su Prancūzijos kultūra.

Keisti šrifto dydė