Užverti

Panevėžio PPAR vadovai su Panevėžio ligoninės vadovu aptarė pandeminę situaciją regione

Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmų vadovai susitiko su Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriumi Arvydu Skorupsku ir direktoriaus pavaduotoju infrastruktūrai Mindaugu Čipiniu. Susitikimo metu aptarta pandemijos situacija Panevėžio mieste, vakcinavimo mastai, diskutuota kitomis šių dienų aktualijomis.

Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas Panevėžio ligoninės vadovui A. Skorpuskui įteikė padėką už dalyvavimą praėjusių metų parodoje „EXPO Aukštaitija“.

„Kaip sakoma, geriau vėliau, negu niekada. Įteikti padėką, kada priklauso, sutrukdė pandeminė situacija. Dėkojame Panevėžio ligoninei už dalyvavimą parodoje ir tikimės, jog šiais metais rudenį, kai tradiciškai vyks „EXPO Aukštaitija“, situacija šalyje bus kitokia, nei dabar“, – sakė Panevėžio PPAR prezidentas.

Tuo tarpu Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius A. Skorupskas padėkojo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmams, kurie per praėjusių metų pirmąją koronaviruso bangą, greitai sureagavo ir pagelbėjo tuomet įvairių apsaugos priemonių stokojusiems medikams.

„Labai norėčiau padėkoti Rūmų nariams, kad praėjusių metų pavasarį, kai netikėtai smogė koronavirusas, taip greitai sureagavo ir suteikė tuomet reikalingą pagalbą: tiek apsaugos priemonėmis, tiek maistu ar net mineraliniu vandeniu“, – sakė A. Skorupskas.

Susitikimo metu A. Skorupskas Panevėžio PPAR vadovus supažindino su dabartine koronaviruso situacija Panevėžio regione, aptarė vakcinacijos mastus.

Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas pabrėžė, jog verslo atstovams itin svarbu, kad kuo greičiau būtų pradėti vakcinuoti ir įmonių darbuotojai. „Suprantama, kad pagal nustatytą tvarką, dabar pradėti skiepyti senjorai. Tikimės, kad Lietuvą pasieks vis daugiau vakcinos ir bus galima, kad ir mokamai, pradėti skiepyti įmonių darbuotojus“, – teigė S. Gailiūnas.

Related Posts

Keisti šrifto dydė