Užverti

Panevėžio PPAR vadovai atsisveikino su tarnybą baigusiu Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vadu

Šiandien Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas ir generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius atsisveikino su tarnybą Karaliaus Mindaugo husarų batalione baigusiu vadu Rolandas Putniku.

Bataliono vadas R. Putnikas tarnybą tęs kituose Lietuvos kariuomenės ir NATO daliniuose.

„Per R. Putniko vadovavimo batalionui metus, radome bendrą kalbą tarp verslo ir kariuomenės. Suorganizavome ir Darbdavių dienas, Panevėžio regiono verslo įmonės buvo įtrauktos į vykusias karines pratybas, Panevėžio PPAR nariams ne kartą teko dalyvauti bataliono organizuojamuose renginiuose ir įvairiose akcijose. Džiaugiuosi, kad turime bendrą naudą. Tikiu, jog bendradarbiavimas su Karaliaus Mindaugo husarų batalionu tęsis ir toliau. Buvusiam bataliono vadui linkiu tęsti tarnybą ir dar kopti karjeros laiptais, o naujajam – ir toliau garsinti Panevėžio bataliono vardą“, – kalbėjo Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas.

Nuo 2016 metų liepos 27 dienos Karaliaus Mindaugo husarų batalionui vadovavęs pulkininkas leitenantas R. Putnikas šiandien atsisveikino su tarnyba batalione. Jį pakeitė majoras Vilius Zagurskis. Iki tol karininkas buvo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų bataliono štabo viršininkas.

Related Posts

Keisti šrifto dydė