Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų iniciatyva užmegzta draugystė su Latvijoje esančiu Valmieros miestu. Šiame mieste vykusioje verslo parodoje bei forume dalyvavę Panevėžio PPAR atstovai džiaugiasi atsiradusiais naujais partneriais kaimyninėje šalyje.

Valmieroje vykusioje parodoje „Verslumo dienos“ viešėję Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas ir generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius susitiko su Latvijos verslo atstovais, vyriausybės nariais, Valmieros miesto vadovais.

„Susitikimų metu aptarėme verslo padėtį tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje. Pasidalinome patirtimi bei užmezgėme tvirtus ryšius. Džiaugiamės, jog Aukštaitijos regiono verslui atsiras partnerių ir Latvijoje“, – kalbėjo Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas.

Pasak Panevėžio PPAR generalinio direktoriaus V. Matkevičiaus, jau planuojamas Panevėžio ir Valmieros verslo atstovų ir valdžios susitikimas.

„Kol kas dar sunku pasakyti, kur jis vyks: Panevėžyje ar Valmieroje, tačiau džiaugiamės, kad pavyko užmegzti santykius su latviais. Ir tikimės, kad kontaktai bus naudingi tiek Panevėžio, tiek Valmieros verslininkams“, – teigė V. Matkevičius.

Keisti šrifto dydė