Karaliaus Mindaugo husarų batalione vykusiame išplėstiniame išvažiuojamajame Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos posėdyje aptartos ne tik kariuomenės, miesto aktualijos ir problemos, bet ir pradėta ruoštis rugsėjį, parodos metu „EXPO Aukštaitija“ vykstančiam tradiciniam IQ forumui.

Ketvirtadienį netradicinėje aplinkoje vykusiame Panevėžio PPAR Tarybos posėdyje aptarta artėjanti tradicinė paroda „EXPO Aukštaitija“.

Ne pirmus metus parodos metu vykstančio IQ forumo vienas iš organizatorių, žurnalo „IQ“ vadovas Ovidijus Lukošius pristatė būsimo forumo gaires. Rūmų Tarybos nariai diskutavo, kokia turėtų būtų šiųmečio forumo tema, kas šiandien aktualu miestui: įvaizdis, ekonominės problemos ir kt.

Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas kartu su Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vadu plk. ltn. Rolandu Putniku bei Tarybos nariais diskutavo apie šauktinių ir karininkų, pabaigusių karinę tarnybą, įdarbinimo galimybes. „Kariai ypatingai yra motyvuoti asmenys. Baigę tarnybą dažnai susiduria su įdarbinimo problema, kartais net ir būna sunku grįžti į darbo rinką. Diskusija su kariuomenės atstovais, manau, palengvins įsidarbinimo problemas“, – kalbėjo S. Gailiūnas.

Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vadas R. Putnikas Panevėžio PPAR narius supažindino su batalionu, technika. Bataliono atstovai su Rūmų Tarybos nariais aptarė svarbias problemas dėl šalies saugumo, kariuomenės aktualijas.

Keisti šrifto dydė