Užverti

Panevėžio PPAR surengtuose debatuose – verslo atstovų ir kandidatų į Panevėžio miesto merus diskusija

Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmai organizavo kandidatų į Panevėžio miesto merus debatus. Diskusija, kurioje dalyvavo kandidatai ir Panevėžio PPAR nariai vyko KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete.

Pasak Panevėžio PPAR generalinio direktoriaus Visvaldo Matkevičiaus, pirmą kartą organizuoti tokie debatai – verslo atstovų noras ne tik susipažinti su kandidatais, bet ir rasti bendrą kalbą, vizijas.

„Esame nepolitinė organizacija. Sukvietę į konstruktyvią diskusiją visus kandidatus į Panevėžio miesto merus, norėjome parodyti, kad mums rūpi Panevėžys. Svarbu įsiklausyti į kandidatų vizijas, apie jas kalbėti, diskutuoti. Verslo bendruomenei įdomus kandidatų požiūris į verslo sąlygų gerinimą Panevėžyje, investicijų pritraukymą, bendravimą su verslo atstovais“, – kalbėjo V. Matkevičius.

Debatus su kandidatais į Panevėžio miesto merus moderavo DELFI politikos apžvalgininkas Paulius Gritėnas.

Debatuose kiekvienas kandidatų susirinkusiems Panevėžio PPAR nariams pristatė ne tik save, bet ir viziją, kodėl siekia Panevėžio miesto mero posto.

Kandidatai diskutavo apie Panevėžio ekonominę, socialinę situaciją. Ypatingai didelis dėmesys buvo skirtas miesto senėjimo, emigracijos ir jaunimo susigrąžinimo problemai.

Kandidatai į Panevėžio miesto merus pasisakė ir apie miesto įvaizdį, koks jis yra ir kaip jį gerinti, kalbėjo apie darbo jėgą, kuri Panevėžyje turėtų didžiausią palaikymą.

Panevėžio PPAR organizuotuose debatuose dalyvavo visuomeninio rinkimų komiteto „Atsinaujinančiam Panevėžiui“ kandidatas į miesto merus Rytis Mykolas Račkauskas, Tėvynės sąjungos Lietuvos-krikščionių demokratų partijos kandidatė verslininkė Indiana Grigienė, visuomeninio rinkimų komiteto „Kurkime jaukų Panevėžį KARTU“ kandidatas Seimo narys Povilas Urbšys, opozicijos politikė, pirmoji miesto merė Gema Umbrasienė, rinkimuose keliama Lietuvos žaliųjų partijos, aplinkosaugininkas, Liberalų sąjūdžio atstovas Valdemaras Jakštas, „valstiečių“ iškeltas nepartinis Panevėžio kolegijos darbuotojas Kęstutis Lukoševičius, socialdemokratų atstovas verslininkas Ramūnas Vyžintas, „tvarkiečių“ kandidatas, buvęs ilgametis autobusų parko direktorius Rimantas Petukauskas, socialdarbiečių atstovas, buvęs parlamentaras Petras Narkevičius ir Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos kandidatas – laidojimo namų direktoriaus pavaduotojas Raimondas Pankevičius.

Related Posts

Keisti šrifto dydė