Užverti

Panevėžio PPAR pasveikino savo kolegas klaipėdiečius su 100 metų jubiliejumi

Vakar Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai su 100 metų jubiliejumi sveikino savo kolegas Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmus.

Iškilmėse Klaipėdoje dalyvavo Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas, generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius ir Panevėžio PAAR Tarptautinių ryšių ir projektų skyriaus vadovė Angelija Zokaitienė.

„100-mečio jubiliejus puiki proga padėkoti visiems Rūmų nariams, kitų institucijų atstovams ženkliai prisidėjusiems prie organizacijos vystymo ir pasiektų rezultatų. Kolegoms linkėjome išlikti nuosekliais savo darbuose stiprinant verslo bendrystę“, – sakė Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas.

Klaipėdos krašte verslo savivaldos organizacija buvo įsteigta anksčiau negu Lietuvoje (1925 m. Kaune). Šiandien veikiantys Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai tai laiko verslo bendrystės tradicijų tąsa.

Klaipėdos pirklių korporacija buvo pertvarkoma į Prekybos rūmus remiantis nauja 1897 m. Prūsijos įstatymo redakcija.

Ji suteikė rūmams juridinio asmens statusą ir naujų funkcijų , tarp kurių – ekspertų prisaikdinimas, produktų kilmės sertifikatų išdavimas, be to, turėjo prisidėti pildant prekybos registrą.

Klaipėdos PPAR šiandien – nevyriausybinė, nepolitinė, nešakinė, ne pelno siekianti didžiausia Vakarų Lietuvoje verslo savivaldos organizacija, veikianti pagal atskirą 1995 m. priimtą Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą bei vienijanti daugiau kaip 230 narių, tarp kurių – didžiausios regiono įmonės bei vidutinio ir smulkaus verslo atstovai.

Related Posts

Keisti šrifto dydė