Šiandien Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos įkūrimo dvidešimtmečio proga, Seime vykusiame minėjime, verslininkas Jonas Katinas buvo apdovanotas Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio specialia padėka.

Verslininkas Jonas Katinas į Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybą yra deleguotas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų.

„Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu dėkoju už Jūsų aktyvią ir socialiai atsakingą veiklą, iniciatyvas, idėjas ir išskirtinį indėlį į Lietuvos verslo sritį. Jūsų veikla – įkvepiantis pavyzdys aplinkiniams“, – rašoma premjero S. Skvernelio padėkoje.

Naujienų portalo JP kalbintas J. Katinas neslepia, kad padėka iš Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko tikrai malonus įvertinimas.

„Visada pasisakiau už smulkų verslą, kovoju už geresnes verslo sąlygas smulkiesiems verslininkams. Džiaugiuosi, kad mano pasiūlymai ir darbai yra pastebėti ir įvertinti“, – teigė Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos narys J. Katinas.

SVV taryba – visuomeninė patariamoji institucija, vienijanti 47 asociacijas. SVV tarybos tikslas – užtikrinti smulkiojo ir vidutinio verslo atstovų, valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų bendradarbiavimą, skatinti smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrą, aplinkos gerinimą ir verslumą.

SVV taryba prisideda prie Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros politikos formavimo, analizuoja smulkiojo ir vidutinio verslo situaciją ir problemas, teikia pastabas ir pasiūlymus dėl teisės aktų, reglamentuojančių smulkiojo ir vidutinio verslo veiklos sąlygas ir plėtrą.

Keisti šrifto dydė