Tęsiasi Panevėžio miesto savivaldybės inicijuota akcija „Dovana miestui“ – Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai UAB „Auresa“ Civilinės metrikacijos skyriaus santuokų rūmams įteikė 2 buksmedžius su įdėklais, kurie papuošė centrinį pastato įėjimą.

„Santuokų rūmų veikla apima visą žmogaus gyvenimą ir emocijų spektrą: čia registruojamas kūdikio gimimas, skleidžiasi jaunavedžių naujo gyvenimo viltys ir meilė, vietos randa ir liūdesys bei rimtis, tvarkant šią žemę palikusių žmonių dokumentus. Vestuvės – svarbi ir iškilminga šeimos šventė. Daugiausia jų – vasarą. Sumainyti žiedų atvyksta ne tik Panevėžio, bet ir aplinkinių savivaldybių gyventojai, užsieniečiai. Mūsų pastatas sovietinės statybos, pilkas, jam trūksta patrauklumo. Tad esame dėkingi UAB „Auresa“ (ypač generaliniam direktoriui Mariui Goštautui), suteikusiai žalumos ir pridėjusiai jaukumo“, – sako Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Loreta Krasauskienė.

Panevėžio miesto savivaldybė ir toliau kviečia įmones, įstaigas, organizacijas gražinti Panevėžį. Siūlykite savo dovanas, norimas tvarkyti ar puošti teritorijas, idėjas, pamąstymus ir vizijas. Dovana gali būti jūsų siūlymas patiems sutvarkyti objektą – organizuoti darbus, pirkti priemones. Jei neturite galimybių, galite pervesti nurodytą preliminarią sumą į Savivaldybės sąskaitą. Tuomet darbus užsakys ir administruos Savivaldybės specialistai.

Dovanotojas bus įrašomas atminimo lentelėje prie sutvarkyto objekto, skelbiamas žiniasklaidoje ir šioje interneto svetainėje.

Turite kitų pasiūlymų, idėjų ar planų? Norite miestą papuošti meno ar kitais dirbiniais, gaminiais, paslaugomis? Kreipkitės el. paštu asta.puodziuniene@panevezys.lt, tel. (8 45) 501 326, 8 698 87025.

Keisti šrifto dydė