Panevėžio įmonės dalyvavo parodoje „The Atlanta International Gift and Home Furnishings Market“ Atlantoje Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV).

Šioje parodoje yra nemažai dalyvių iš įvairių pasaulio šalių. Dovanų ir namų apstatymo parodoje buvo pristatomos naujausios sezono tendencijos, naujos formos, šį sezoną vyrausiančios spalvos: tiek namų dekoro, tiek baldų, namų apyvokos daiktų stilistikoje.

Daugiau nei 50 metų JAV organizuojama paroda yra pasaulinė mažmeninės prekybos lyderė.

Parodoje dalyviai galėjo susipažinti su įvairiais produktų pristatymais, lankė seminarus, įvairius demonstracinius renginius.

Dovanų ir namų apstatymo parodą lankė ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų nariai – bendrovių „Geminga“, „Glasremis“, RDS, „Geltonas taškas“, individuali įmonė „Espress“ ir V. Stankevičiaus bei G. Diržio projektavimo įmonės atstovai.

Atsakingas už kelionės organizavimą Panevėžio prekybos, pramonės amatų rūmų Verslo informacinio skyriaus vyriausiasis specialistas Martynas Tebeliškis pasakojo, kad ši paroda Atlantoje bene pati žinomiausia JAV.

„Parodoje užmezgami ryšiai su potencialiais pirkėjais, pasikeičiama kontaktais su galimomis verslo įmonėmis. Į parodą iš visos JAV atvykstantis didmenininkai ieško kontaktų baldų, dekoro ir dovanų srityse“, – aiškino M. Tebeliškis.

Bendrovės „Glasremis“ savininkas Remigijus Kriukas sakė, kad parodoje pristatė stiklo gaminius.

„Dalyvaujame ne vienoje parodoje. Ieškome kontaktų įvairiose šalyse. Ši paroda Atlantoje – galimybė reklamuoti savo įmonę. Be to, tai daugiau kontaktų mugė“, – pasakojo R. Kriukas.

Related Posts