Maroke lankėsi Lietuvos verslininkių ir politikių bei Seimo narių delegacija. Tai pirmoji tokia misija į Maroka, kurią surengė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Maroko Karalystės ambasada ir Maroko Karalystės garbės konsulatu Lietuvoje. Šioje misijoje dalyvavo ir Panevėžio PPAR atstovės.

Šios misijos tikslas – užmegzti glaudesnius santykius su moterų verslininkių organizacijomis, su organizacijomis, kurios kovoja už lygias teises ir pasidalinti gerąja mūsų patirtimi.

Lietuvos verslininkių ir politikių delegacija Kasablankos Technoparke susitiko su Maroko verslininkių vadovių asociacija, vyko verslo forumas ir B2B kontaktų renginys su Maroko verslo konfederacijos nariais.

Lietuvos delegaciją priėmė Maroko Karalystės Parlamento pirmininkas, buvo surengta diskusija su organizacijomis, kurios rūpinasi lygių teisių užtikrinimu.

Lietuvos delegacijoje – ir Panevėžio PPAR atstovės: Panevėžio PPAR Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Angelija Zokaitienė ir bendrovės „Pauluma“ vadovė Rima Aleliūnienė.

Keisti šrifto dydė