Užverti

Panevėžio PPAR atstovai susitiko su naujuoju PST vadovu

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas bei Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius susitiko su naujuoju bendrovės „Panevėžio statybos trestas“ vadovu Egidijumi Urbonu.

Naujasis PST vadovas E. Urbonas, apsilankęs Panevėžio PPAR pasidžiaugė, kad bendrovė ir toliau liks aktyvia Panevėžio PPAR nare, dalyvaus įvairiose Rūmų veiklose bei atstovaus Rūmams šalies institucijose, komisijose.

Susitikime Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas pasidžiaugė, kad ir pasikeitus įmonės vadovams, išlieka glaudus ir dalykiškas bendradarbiavimas. „Panevėžio statybos trestas“ – viena didžiausių tiek Panevėžio, tiek Panevėžio PPAR įmonių. Kone dvidešimt metų, kai ši įmonė priklauso Rūmams, bendradarbiavimas visad būna konstruktyvus, dalykiškas ir rezultatyvus. Tikiu, kad prie PST vairo stojus E. Urbonui, bendradarbiavimas ir partnerystė dar labiau sustiprės“, – sakė S. Gailiūnas.

Priminsime, kad naujuoju bendrovės „Panevėžio statybos trestas“ vadovu E. Urbonas pradėjo dirbti praėjusią savaitę. Jis pakeitė nuo 2004-ųjų metų PST vadovavusį Dalių Gesevičių.

PST yra viena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje šiuo metu dirba daugiau nei 950 žmonių, ji yra vienas didžiausių mokesčių mokėtojų šalies statybų sektoriuje.

Related Posts

Keisti šrifto dydė