Užverti

Panevėžio PPAR atstovai susitiko su Čekijos ambasadoriumi

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas priėmė Čekijos ambasadorių J. E. p. Vit Korselt. Susitikime taip pat dalyvavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, Miesto plėtros skyriaus vedėjas Jokūbas Leipus. 

„Džiaugiamės ir vertiname jūsų rodomą dėmesį Panevėžiui. Reikia pripažinti, kad miestų partnerių Čekijoje, deja, neturime, tačiau tikimės, kad ateityje turėsime. Erdvės plėtoti tarpusavio santykius tikrai yra, o šis jūsų vizitas – labai pozityvus žingsnis į ateitį, į abipusį šalių bendradarbiavimą“, – sakė meras R. Račkauskas.

„Tikiuosi, kad tai ne paskutinis kartas, kada lankomės Panevėžyje. Vertinu draugystę ne tik su Lietuvos sostine, mielai noriu aplankyti ir kitus mažesnius Lietuvos regionus. Kiek domėjausi, Lietuva ne itin intensyviai bendradarbiauja su Čekija, tad vienas iš mano norų ir būtų paskatinti Lietuvos bei Čekijos bendradarbiavimą, ypač verslo srityje“, – teigė J. E. p. V. Korselt.

Svečiams pristatyta miesto ekonominė, kultūrinė, socialinė situacija, supažindinti su vykdomais investiciniais projektais, Panevėžio laisvąja ekonomine zona, pristatytas robotikos varžybų centras „RoboLabas“ ir kt. Po susitikimo savivaldybėje svečiai lankėsi stiklo studijoje „Glasremis“, G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje atidarė parodą „Gražiausios 2018 m. Čekijos knygos“.

Keisti šrifto dydė