Užverti

Panevėžio Personalo vadovų klubas šeštąjį sezoną pabaigė dviem įsimintinai susitikimais

Panevėžio Personalo vadovų klubas gegužės mėnesį turėjo net du įsimintinus susitikimus su lektoriais, pristatančiais naujas ir novatoriškas metodikas. Viename iš jų aptarta sudėtingų pokalbių valdymo metodika vadovams.

Kaip teigia PVK prezidentė Marina Petrova (UAB „Specagra“), didėjant robotizacijai ir darbų tempui, svarbu ne tik tinkamas informacijos pateikimas, bet ir puikus emocinis pokalbio valdymas. Grand Partners atstovų pristatyta metodika, kaip įveikti mūsų pagrindines keturias baimes kasdieninėje komunikacijoje ir pateikti teisingą ir tinkamą grįžtamąjį ryšį personalui, pavaldiems darbuotojams, leido pajausti, kad tai – nestandartinis įrankis pokalbio valdymui bei komunikacijos gerinimui didinant darbuotojų lojalumą.

UAB „Jaukurai“ personalo vadovė Agnė Kabišaitienė antrino, kad tokie įrankiai puikiai padeda identifikuoti arba išspręsti konfliktus ir, svarbiausia, padeda kurti teigiamus darbo santykius visoje organizacijoje.

Kitas ne ką mažiau produktyvus ir įkvepiantis susitikimas buvo su retorikos specialistu Donaldu Duškinu. Beje, šis susitikimas buvo atviresnis ir sulaukta daugiau mūsų mieste žinomų žmonių.

D. Duškinas susitikimo metu pristatė savo knygą „Retorika. Retoterapija“ ir pasidalino savo patirtimi, kaip sklandžiai ir įtikinamai pateikti mintis ar idėjas viešai. Knygos autorius teigia: „Retorika – laisvų žmonių menas! Būkim laisvi!“. Tad susitikimo metu buvo analizuojama svarbiausi viešą kalbėjimą gerinantys aspektai.

Susitikimo viešnia, gerai žinoma mados pasaulyje įvaizdžio ekspertė Jolanta Kanapeckienė džiaugėsi gavusi kvietimą apsilankyti šiame susitikime ir akcentavo, kad būtent tokių specialistų pamokų reikėtų mūsų mieste daugiau ir būtų svarbu įvesti jas, kaip privalomą dalyką, ir mokyklose ar net darželiuose.

Pats D. Duškinas praktikuoja ir moko Sąmoningo kvėpavimo technikos, kuri padeda ne tik nusiraminti, suvaldyti savo emocijas, bet ir įveikti savo mintis, peržengti savo ribas siekiant tikslo.

PVK atstovė komunikacijai Miglė Gruzdenė (restoranas ir konferencijų centras „Vasaris“) apibendrino, kad visi atsiduriame tokiose situacijose, kai reikia kalbėti viešai prieš daugiau nei trijų, keturių, dvidešimties žmonių auditoriją, tad, ne išimtis, kad dauguma ieško gerų, kokybiškų paskaitų, praktinių dirbtuvių, kur būtų galima tobulinti savo viešojo kalbėjimo kompetenciją.

Įvertinusi regiono poreikį, M. Gruzdenė planuoja rudenį pakviesti Aukštaitijos regiono vadovus, į dar vieną retorikos – vieno seniausių žmonijos mokslų – praktinį užsiėmimą, kur sužinosite gudrybes, kaip bendrauti su auditorija, valdyti ją, daryti jai įtaką, kad būtumėte išklausyti ir išgirsti.

Related Posts

Keisti šrifto dydė