Užverti

Panevėžio miesto verslo tarybai vadovaus meras R. Račkauskas

Panevėžio miesto savivaldybės taryba sprendimu sudarė Panevėžio miesto verslo tarybą. Ji sudaryta iš trijų grupių – Savivaldybės, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos.

Verslo taryba sudaroma Savivaldybės tarybos kadencijos laikotarpiui.

Šiandien buvo išrinkti VT vadovai: pirmininkas – Panevėžio meras Rytis Mykolas Račkauskas, pavaduotojas – Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, o sekretorius – Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Miesto plėtros skyriaus vedėjas Jokūbas Leipus.

Verslo taryba sudaryta Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sprendimu iš 11 narių: 4 nariai iš Panevėžio miesto savivaldybės atstovų, 4 nariai iš Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų, 2 nariai iš Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos ir 1 narys iš Panevėžio verslininkų asociacijos.

Keturi miesto Savivaldybės atstovai: Panevėžio miesto savivaldybės meras R. Račkauskas, mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna, Savivaldybės administracijos Miesto plėtros skyriaus vedėjas J. Leipus.

Tiek pat narių atstovauja Panevėžio PPAR: Rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, PPAR narys, bendrovės Burbuliukas ir Co“ komercijos direktorius Sigitas Tribuišis, PPAR generalinis direktorius V. Matkevičius ir PPAR viceprezidentas Nerijus Gvazdauskas.

Du nariai VT atstovauja Panevėžio pramonininkų asociacijai: Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos prezidentas Mantas Gudas ir asociacijos narys Gintaras Petrauskas bei Panevėžio verslininkų asociacijos vadovas Kazys Grabys.

Panevėžio miesto VT pavaduotojas, PPAR generalinis direktorius V. Matkevičius aiškino, kad pagrindinis tarybos tikslas – siekti sukurti ir nuolat gerinti verslo plėtrai palankią aplinką ir sąlygas Panevėžyje, išlaikyti verslo plėtrą kaip vieną iš prioritetinių miesto plėtros sričių bei stiprinti verslo dialogą su savivalda.

„Šiandienos susirinkime diskutavome apie šiukšlių surinkimą, rūšiavimą. Kalbėjome apie šiukšlių rūšiavimo, surinkimo perspektyvas ir pristatymą į sąvartyną. Diskusija dėl šiukšlių surinkimo kainos, apmokestinimo ir tvarkos bus tęsiama. Be to, būtina kalbėti ir apie šiukšlių surinkimo kainos koregavimą verslui. Išdiskutavus šią problema, gruodžio 6 dieną vėl numatytas VT posėdis, kuriame ir bus kalbama šia tema“, – pristatė VT posėdžio temas Panevėžio PPAR vadovas V. Matkevičius.

Related Posts

Keisti šrifto dydė