Užverti

Panevėžio medikams – ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių parama

Visą pasaulį apėmęs koronavirusas kiekvienai šaliai ar net miestui suteikia savų iššūkių. Kol kas daugiausiai pagalbos reikia pirmoje fronto linijoje su virusu ir susirgusiais žmonėmis kovojantiems medikams, kuriems trūksta įvairių apsisaugojimo priemonių.

Respublikinė Panevėžio ligoninė – ne išimtis. Šios gydymo įstaigos personalas taipogi stokoja būtiniausių apsaugos priemonių.

Situaciją suvokia

Panevėžio įmonės, įstaigos, organizacijos, pavieniai asmenys suvokia, kad daugiausiai pagalbos reikia medikams. Todėl visoje šalyje paskelbto karantino, link Panevėžio ligoninės automobiliais, pėsčiomis keliauja parama ir maisto produktais, ir būtiniausiomis apsaugos priemonėmis.

Parama įvairiausia

„Panevėžio statybos trestas suteikė paramą – atliko skubius darbus. Panevėžio kolegija paskolino tris termovizorius, o „Rotary“ klubas padovanojo beveik porą šimtų apsauginių veido skydų. Bendrovė „Panevėžio kelias“ atvežė respiratorius, o dezinfekcinio skysčio pristatė bendrovė „Grigeo“ ir klubas Panevėžio RK „Arta“, – vardijo paramos teikėjus Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojas valdymui ir ekonomikai Mindaugas Čipinys ir tęsė:

„Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai dovanojo apsauginius skydelius, o „Čili pica“ atvežė picų, „Petro mėsinė“ – mėsos gaminių, „Skonis ir kvapas“ – arbatą, kavą. Paramą teikė ne tik įmonės, bendrovės, bet ir pavieniai asmenys. Džiaugiamės Luko Vološkevičiaus pagalba. Panevėžietis padovanojo 54 itin reikalingus medikams FFP2 respiratorius. Visiems esame dėkingi. Beje, visa parama pajamuojama – parengtos Lietuvoje galiojančios paramos gavimo sutartis. Norime tiksliai žinoti, kokios ir kiek paramos sulaukėme.“

Jau pasiekė medikus

Panevėžio „Rotary“ klubo valdybos narys ir įmonės „Baltijos kemperiai“ vadovas Algimantas Lukoševičius teigė, kad rotariečių dovanos jau pasiekė Panevėžio medikus.

„Šiam tikslui įsteigtas specialus „Rotary“ fondas, kuriame telkiamos lėšos kaip užtvaras neribotam viruso protrūkio suvaldymui – pirmiausiai medikų apsaugai, trūkstamos įrangos įsigijimui, panaudojant mūsų tarptautinius kontaktus ir verslo galimybes. Jau į ligoninę pristatėme apsauginius veido skydus“, – sakė A. Lukoševičius.

Pristatė mėsos gaminių

Įmonės „Petro mėsinė“ vadovas Petras Linkevičius naujienų portalui JP paaiškino, kad medikams padeda tuo, kuo gali:

„Praėjusią savaitę į ligoninę pristatėme ilgai galiojančių mėsos gaminių. Jeigu reikės daugiau, šią savaitę vėl planuojame jų pristatyti. Padedame kuo galime.“

Paskolino prietaisus

Panevėžio kolegijos Praktinio mokymo centro vadovas Kęstutis Lukoševičius teigė, kad Respublikinėi Panevėžio ligoninei taip pat teikia paramą.

„Praktinio mokymo centras turi tris termovizorius, kuriais galima per atstumą matuoti kūno temperatūrą. Juos ir paskolinome Panevėžio ligoninės medikams. Jiems šiuo metu jų reikia labiau nei Kolegijai“, – aiškino K. Lukoševičius ir teigė, kad turi ir kitų idėjų, kuo gali padėti sunkmečiu ligoninei.

Related Posts

Keisti šrifto dydė